Закрыть
Зв'язатися з нами

За допомогою даного контактного формуляра, Ви можете звязатися з менеджером фірми МАРКЕТ ВОРІТ. Для якісної та ефективної обробки Вашого запиту, будь ласка, заповніть нижче наведений формуляр.

Ваше ім'я
Контактний телефон
Ваша електронна пошта
Коментар
Введите код с картинки

Виробник COMUNELLO (Італія)Перейти до перегляду
comunello1

Виробник COMUNELLO (Італія) VIC-4BLACK

16 €
Перейти до перегляду
chernyj

Виробник COMUNELLO (Італія) VIC-2BLACK

16 €

Пульти для автоматичних воріт Comunello

Comunello - широко відомий італійський виробник автоматики для воротних систем, який випускає широку гамму різного устаткування, в тому числі дистанційні пульти управління. В асортименті представлені двоканальні і чотирьохканальні пульти, які можна використовувати для управління декількома пристроями з одного брелока.

«Market Vorot» пропонує бездротові пульти Comunello (Італія) оригінального виробництва з офіційною гарантією. Можлива доставка по Україні з різними варіантами оплати. При цьому, настройку можна виконати самостійно за допомогою докладної інструкції, яка входить в комплект поставки виробу. Гарантія поширюється на весь асортимент продукції, а її підтримка здійснюється по всіх регіонах.

Особливості та характеристики

Пульти для воріт і шлагбаумів Комунелло представлені компактними брелоками в сучасному дизайні. При цьому, ціна даних виробів не суттєво вище китайських аналогів, а якість на істотно більш високому рівні.

Кожен пульт для автоматичних воріт Comunello має динамічну систему кодування сигналу, яка виключає можливість несанкціонованого копіювання коду. Також передбачений захист від клонування пульта, а його підключення додаткових пультів можливо тільки з безпосереднім прописування коду в блоці управління автоматикою. Робоча частота - 433,92 МГц; кодування - 66 біт. Радіус стабільної роботи становить від 50 до 100 метрів, а гарантованого робочий діапазон температур: від -20 до +55 градусів Цельсія.

При виборі передавача важливо пам'ятати, що деякі моделі приймачів (блоків управління) мають функцію дистанційного прописування нових передавачів в системі. Для більшої безпеки, після активації нового або додаткового пульта, цю функцію краще відключати.

Універсальний пульт для гаражних воріт Comunello також можна застосовувати для дистанційного керування автоматичними ролетами, хвірткою, шлагбаумом. Щоб забезпечити управління з одного брелока чотирма пристроями потрібно двоканальний пульт, кожну клавішу якого можна індивідуально запрограмувати на роботу з тим чи іншим пристроєм.

 

більше

You are a bot! Go away!