Закрыть
Зв'язатися з нами

За допомогою даного контактного формуляра, Ви можете звязатися з менеджером фірми МАРКЕТ ВОРІТ. Для якісної та ефективної обробки Вашого запиту, будь ласка, заповніть нижче наведений формуляр.

Ваше ім'я
Контактний телефон
Ваша електронна пошта
Коментар
Введите код с картинки

Виробник AN-MOTORSПерейти до перегляду
pult_an_motors_at_4_474-200x200

Виробник AN-MOTORS AT-4 4-Х КАНАЛЬНИЙ

7 €

Дистанційні пульти для воріт An Motors

Пульти для воріт An Motors представлені кількома пристроями, які можна застосовувати для управління воротними системами і шлагбаумами. В асортименті чотирьохканальні моделі, що працюють на частоті 433,92 МГц.

У каталозі «Маркет Воріт» можна купити пульт для воріт Ан Моторс оригінального виробництва, з гарантією і доставкою по Україні. Компанія є офіційним дилером продукції даного виробника, і пропонує виключно вигідні умови придбання. Ціна підтримується на прийнятному рівні, а для покупців з регіонів передбачена зручна доставка кур'єрськими службами з різними варіантами оплати.

Особливості

Кожен пульт для автоматичних воріт An Motors має чотири функціональні клавіші, кожна з яких відповідає за виконання певної дії. Програмування можна виконати самостійно, за допомогою докладної інструкції, яка входить у комплект поставки. Брелок має компактні розміри і сучасний зовнішній вигляд, а також забезпечує стабільну передачу сигналу в широкому діапазоні температур.

Пульти виробника підходять для гаражних воріт, і можуть одночасно керувати чотирма функціями. Також дані пристрою можна використовувати для шлагбаумів або для управління декількома пристроями з одного пульта (ворота, шлагбаум, ролокасети, хвіртка). Виробник також приділив достатньо уваги безпеці системи від злому. Так, передбачений захист від клонування пульта і динамічний тип кодування сигналу, що практично виключає можливість злому системи із зовні. Для налаштування пристрою (прив'язки пульта до блоку управління автоматикою)  потрібно прописати унікальний код в зовнішньому або інтегрованому блоці управління воріт, а перезапис з одного передавача на інший неможливий з міркувань безпеки.

Багато покупців віддають перевагу саме пультам Ан Моторс, так як їх якість повністю відповідає вартості. При цьому, на кожен придбаний у офіційного дилера пульт-брелок поширюється гарантія від виробника, а її підтримка здійснюється по всій території України.

 

 

 

більше

You are a bot! Go away!