Закрыть
Зв'язатися з нами

За допомогою даного контактного формуляра, Ви можете звязатися з менеджером фірми МАРКЕТ ВОРІТ. Для якісної та ефективної обробки Вашого запиту, будь ласка, заповніть нижче наведений формуляр.

Ваше ім'я
Контактний телефон
Ваша електронна пошта
Коментар
Введите код с картинки

Автоматичні системи для воріт

Компанія «Маркет Воріт» пропонує в місті Чернівці воротні системи і автоматику для них.

У каталозі представлена тільки оригінальна продукція, яка супроводжується офіційною гарантією від виробника з сервісною підтримкою по всій території України.

Асортимент автоматики

Автоматика для воріт підбирається індивідуально, залежно від типу ворітної системи, розміру (ваги) стулок і необхідних експлуатаційних характеристик. У каталозі представлена автоматика для наступних видів воріт:

  • Гаражних. Для секційних воріт гаража застосовуються спеціалізовані приводи з кріпленням в площині стелі. Автоматика поставляється з інтегрованим блоком управління, ручною системою аварійного розблокування, і розрахована на невисоке навантаження.
  • Відкатних. Кінематика відкривання полотна передбачає його зрушення в певну сторону. Автоматика являє собою пару: зубчаста рейка і електропривод з зубчастим колесом.
  • Розпашних. Для даного типу воріт використовуються приводи гвинтового і типу важеля. Обидва варіанти мають високу надійність в експлуатації, а вибір конкретного обладнання проводиться індивідуально, виходячи з особливостей об'єкта.

Також в каталозі представлені шлагбауми різних виробників для побутових, комерційних і промислових об'єктів. Ви можете купити обладнання з доставкою по Україні, а також замовити професійний монтаж. Представники компанії є в багатьох містах і регіонах країни, в тому числі в Чернівцях.

Професійна установка

Якісна установка автоматики - найважливіший фактор, що впливає на довговічність обладнання і безперебійність його експлуатації. Так, гарантія на обладнання поширюється тільки в тому випадку, якщо система встановлена правильно. При цьому, для гаражних секційних воріт установку автоматизованої системи можна виконати самостійно, так як до неї не пред'являються підвищені вимоги. У разі монтажу автоматики для воротних систем розпашного або відкатного типу важливо врахувати масу деталей, які багато в чому визначають підсумковий ресурс обладнання та довговічність його використання.

Фахівці «МаркетВоріт» виконують установку грамотно, і з підтвердженою документально гарантією. Ціна подібної послуги залежить від типу встановленого обладнання, і розраховується індивідуально.

You are a bot! Go away!