Закрыть
Зв'язатися з нами

За допомогою даного контактного формуляра, Ви можете звязатися з менеджером фірми МАРКЕТ ВОРІТ. Для якісної та ефективної обробки Вашого запиту, будь ласка, заповніть нижче наведений формуляр.

Ваше ім'я
Контактний телефон
Ваша електронна пошта
Коментар
Введите код с картинки

Гаражні ворота у Львові

Для облаштування гаража можна використовувати класичні ворота розпашного типу або скористатися пропозицією сучасного ринку - встановити автоматичні ворота з секційним полотном.

Дані конструкції мають масу переваг, серед яких:

  • Щільне закривання за рахунок системи довговічних ущільнювачів, що дозволяють ефективно кондиціонувати і опалювати гаражне приміщення.
  • Відкриття проводиться в площину стелі, що не вимагає наявності додаткового місця в приміщенні або перед вхідною групою.
  • Гаражні ворота секційного типу можна легко відкривати вручну за рахунок системи компенсації ваги (пружини або торсіон), а також за допомогою автоматики з дистанційним управлінням.
  • Широкий асортимент конструкцій різних стилів, що серійно випускаються, які можуть бути пофарбовані на заводі під індивідуальні потреби замовника.
  • Якісні ворота з правильним налагодженням і автоматикою здатні забезпечити безперебійну експлуатацію протягом десятиліть.

Особливою популярністю в місті Львів користуються саме електричні ворота, так як встановлена автоматика дозволяє розкривати повноцінний потенціал даних конструкцій з максимально комфортною експлуатацією.

У каталозі компанії можна підібрати і купити ворота для гаража будь-якої конфігурації під необхідний розмір отвору. Важливо знати, що секційне полотно можна виконати з вбудованою хвірткою, з інтегрованими віконними прорізами, а також різними декоративними елементами.

Автоматика

Важливим компонентом будь-яких автоматичних воріт є автоматика, яка включає електричний привід, блок управління, приймач сигналів, дистанційні пульти та інші комплектуючі. Фахівці в цій галузі завжди рекомендують приділити максимальну увагу експлуатаційній безпеці, і доповнити автоматику комплектом датчиків з сигнальними лампами.

Компанія «Маркет Воріт» у своєму розпорядженні має власні виробничі лінії по виготовленню воротних систем і комплектуючих, а також поставляє продукцію всесвітньо відомих брендів. Поставки здійснюються безпосередньо від заводів-виробників, а на весь асортимент поширюється офіційна гарантія. Крім виробництва та продажу воротних систем у Львові, інженери компанії також виконують сервіс воріт різних типів - гарантійне, післягарантійне, планове обслуговування, ремонт або повноцінна заміна ворітної системи. Ціна на всі послуги підтримується на прийнятному рівні при найвищій якості виконання.

You are a bot! Go away!