Закрыть
Зв'язатися з нами

За допомогою даного контактного формуляра, Ви можете звязатися з менеджером фірми МАРКЕТ ВОРІТ. Для якісної та ефективної обробки Вашого запиту, будь ласка, заповніть нижче наведений формуляр.

Ваше ім'я
Контактний телефон
Ваша електронна пошта
Коментар
Введите код с картинки

Ролетні гаражні ворота в Хмельницькому

Одним з міст України, де високий попит мають автоматичні ворота, є Хмельницький. Наша компанія пропонує рішення для об'єктів будь-якого класу з автоматикою від всесвітньо відомих брендів.

У портфелі «Маркет Воріт» представлена ТМ Alutech. Прямі поставки гарантують найвищу якість виробів, відсутність в асортименті підробок, а також розумні ціни на всі позиції в каталозі.

Електричні ворота

Секційні гаражні ворота не рідко називають ролетними, через схожість конструкції з віконними ролетами. Однак, воротні вироби мають кілька ключових відмінностей:

  • Кожна секція полотна виготовляється з утеплених панелей з металевою оболонкою, а також оснащується елементами ущільнювачів по контуру. Залежно від товщини панелі забезпечується необхідний рівень теплоізоляції приміщення.
  • Ворота для гаража виконані з істотно великим запасом міцності кожної деталі, що забезпечує можливість багаторічної безперебійної роботи. При розробці системи і розрахунках комплектуючих, обов'язково враховується вага полотна і можливі динамічні навантаження з високим запасом міцності.
  • Багатошарове полотно здатне забезпечити якісний захист від проникнення зловмисників в гаражне приміщення.

У нашій компанії можна купити систему з автоматичним приводом або без нього. В останньому варіанті відкривання полотна здійснюється вручну, а користувач не відчуває дискомфорту через наявність у заводському комплекті воріт модуля компенсації ваги - торсіонного або пружинного механізму. При цьому, встановити автоматику можна в будь-який момент, так як вона являє собою окремий модуль, монтаж якого не вимагає внесення змін у проект і воротну систему. Подібною можливістю користуються багато покупців у Хмельницькому, які спочатку купують ворота для гаража, а пізніше укомплектовують їх автоматикою з дистанційним управлінням.

«Маркет Воріт» - якісні послуги, поставка обладнання з офіційною гарантією, професійний монтаж воріт будь-якого типу. Ціна послуг і обладнання підтримується на розумному рівні з  якістю, підтвердженою документально.

You are a bot! Go away!