Закрыть
Зв'язатися з нами

За допомогою даного контактного формуляра, Ви можете звязатися з менеджером фірми МАРКЕТ ВОРІТ. Для якісної та ефективної обробки Вашого запиту, будь ласка, заповніть нижче наведений формуляр.

Ваше ім'я
Контактний телефон
Ваша електронна пошта
Коментар
Введите код с картинки

Автоматика виробник AN-MOTORS (Білорусь)Перейти до перегляду
ЗНИЖКА!
81a6a9addf514567a1ab772520b8cd208e9db676

Автоматика виробник AN-MOTORS (Білорусь) ASG1000/3KIT-L

142 €

 Автоматика An-Motors для гаражних воріт

Недорога білоруська автоматика для гаражних воріт Ан Моторс є лідером продажів, що обумовлено доступною ціною при високій якості обладнання. Крім того, установка приводу не вимагає попередньої підготовки і складного налагодження, що дозволяє виконати монтаж своїми руками. 

Автоматика для гаражних воріт AN-MOTORS виконана на базі приводу з самоблокуючим редуктором, і призначена для підключення до мережі живлення 230В з частотою 50 Гц. Передбачена можливість ручного розблокування приводу на випадок виникнення перебоїв у мережі живлення.

Заводська комплектація

Наша компанія пропонує купити автоматику для гаражних воріт AN-MOTORS за вигідними цінами. Вся продукція поставляється офіційно, в заводській комплектації. В якості опції можна докупити всі необхідні компоненти, сумісність яких гарантовано перевірена на практиці. Автоматика для гаражних воріт AN-MOTORS в Україні оснащена електронним блоком керування з найбільш затребуваними функціями, без особливих надмірностей. Серед особливостей обладнання:

 

  • Можливість роботи з секційними воротами площею до 16 м2. 
  • Приводи повністю розраховані та розроблені з урахуванням вітчизняних особливостей експлуатації (температурні режими, мережу живлення).
  • Заводська поставка включає все необхідне для установки та експлуатації системи за призначенням.

 

Вся автоматика для гаражних воріт AN-MOTORS, ціна якої наведена в каталозі сайту, поставляється з рейкою і бездротовим пультом управління. В комплект входить докладна інструкція для легкої установки і монтажу обладнання. 

Можливості обладнання

Автоматика для гаражних воріт AN-MOTORS, яку можна купити з доставкою по Україні, включає такі системи безпеки: виявлення перешкод, розблокування приводу для ручного відкривання воріт, можливе підключення різних датчиків і систем управління. Крім того, механічна частина повністю виконана з металевих деталей, а система плавного запуску і зупинки істотно збільшує експлуатаційну надійність. 

Кожен комплект автоматики для гаражних воріт AN-MOTORS обладнаний автоматичним підсвічуванням для освітлення гаража і функцією автоматичного закривання воріт після завершення автомобілем маневрів. Наші інженери пропонують замовити автоматику для гаражних воріт AN-MOTORS в коробковій версії або з установкою «під ключ».

 

більше

You are a bot! Go away!