Закрыть
Зв'язатися з нами

За допомогою даного контактного формуляра, Ви можете звязатися з менеджером фірми МАРКЕТ ВОРІТ. Для якісної та ефективної обробки Вашого запиту, будь ласка, заповніть нижче наведений формуляр.

Ваше ім'я
Контактний телефон
Ваша електронна пошта
Коментар
Введите код с картинки

Автоматика виробник COMUNELLO (Італія)Перейти до перегляду
ЗНИЖКА!
fee0afaa1766e9727a6f1965244ff089316b831b-(1)9

Автоматика виробник COMUNELLO (Італія) RAMPART 1000 KIT

154 €

Автоматика COMUNELLO

Італійська автоматика для гаражних воріт COMUNELLO відноситься до середнього цінового діапазону, і відмінно підходить для експлуатації в наших умовах. Також слід зазначити, що автоматика для гаражних воріт COMUNELLO в Україні вже давно представлена на ринку і отримала безліч позитивних відгуків від користувачів і фахівців в даній області. Для секційних комірних систем розроблена серія «Rampart»:

• Механізми з маркуванням «600» призначені для роботи з полотном до 8 м2, а моделі «1000» можуть піднімати масивні полотна площею до 16 м2.

• Стельовий привід з блоком керування виконаний в стильному захисному корпусі.

• Автоматика для гаражних воріт Комунелло володіє великими можливостями в області налаштування алгоритмів руху секційного полотна. 

• На блоці управління передбачені інформаційні світлодіодні індикатори, які істотно полегшують процес установки і експлуатації автоматики. 

«Маркет Воріт» пропонує купити автоматику для гаражних воріт COMUNELLO з офіційною гарантійної підтримкою, налаштуванням та встановленням обладнання. Крім того, фахівці компанії здійснюють проектування воротних систем з грамотним підбором обладнання та обслуговуванням.

Особливості і комплектація

Автоматика для гаражних воріт COMUNELLO, ціна якої наведена в каталозі, поставляється з повноцінним списком документації, у тому числі з гарантією і сертифікатами відповідності, при необхідності. Для існуючих воріт важливо правильно підібрати комплект автоматики для гаражних воріт COMUNELLO, який в заводській постачання може містити різні додаткові модулі. Так, основний асортимент з заводу включає мотор з редуктором, електронний блок управління і тяговий ланцюг. 

Для повноцінної функціональності потрібно додатково підібрати пульт один з варіантів керування (пульт, панель, кнопка), фотоелементи, сигнальні лампи та інші комплектуючі. Автоматика для гаражних воріт COMUNELLO, замовити яку можна з доставкою по Україні, в базовому комплекті не включає дані опції. 

Основні характеристики

Автоматика для гаражних воріт COMUNELLO, яку можна купити за вигідною ціною, забезпечує порівняно швидке відкривання полотна і досить високі показники тяги. Так, молодша модель з маркуванням «600» видає силу в 600Н при максимальній швидкості 80 мм/с. При цьому, автоматика гарантовано справно функціонує навіть при негативних температурах до -20 градусів. Також дані апарати виконані з інтегрованою СВІТЛОДІОДНИМ підсвічуванням, яка автоматично вмикається на 30 секунд в процесі в'їзду і виїзду автомобіля.

більше

You are a bot! Go away!