Закрыть
Зв'язатися з нами

За допомогою даного контактного формуляра, Ви можете звязатися з менеджером фірми МАРКЕТ ВОРІТ. Для якісної та ефективної обробки Вашого запиту, будь ласка, заповніть нижче наведений формуляр.

Ваше ім'я
Контактний телефон
Ваша електронна пошта
Коментар
Введите код с картинки

Автоматика виробник AN-MOTORS (Білорусь)Перейти до перегляду
8e83d09b4ece5d1a6ff42157d4702b6d0ab0b811

Автоматика виробник AN-MOTORS (Білорусь) ASL 500 KIT

224 €
Перейти до перегляду
8e83d09b4ece5d1a6ff42157d4702b6d0ab0b811

Автоматика виробник AN-MOTORS (Білорусь) ASL 1000 KIT

244 €
Перейти до перегляду
8e83d09b4ece5d1a6ff42157d4702b6d0ab0b811

Автоматика виробник AN-MOTORS (Білорусь) ASL 2000 KIT

355 €

Компанія AN-MOTORS пропонує для воротних систем відкатного типу обладнання серії «ASL», яке представлено в середньому ціновому діапазоні. При цьому, приводні механізми розраховані на безперебійну роботу зі стулками вагою від 500 до 2000 кг, при середній інтенсивності експлуатації.

«Маркет Воріт» пропонує купити автоматику для воріт AN-MOTORS з офіційною гарантією та доставкою по Україні. Можливий варіант розробки воріт на базі даної автоматики з монтажем і настроюванням «під ключ». Важливо розуміти, що заводський комплект автоматики для воріт AN-MOTORS можна укомплектувати додатковими пультами для кожного члена сім'ї, датчиками і різними системами безпеки.

Особливості та характеристики

Багато користувачів надають перевагу продукції даного виробника через оптимальне співвідношення ціни до якості, про що свідчить маса позитивних відгуків реальних користувачів. Автоматика для відкатних воріт Ан Моторс характеризуется наступними особливостями:

  • Електропривод виконаний з інтегрованим блоком управління, а приймач радіосигналу від бездротових пультів входить в заводську комплектацію.
  • Електродвигуни приводного механізму призначені для підключення до однофазної побутової мережі живлення 230В.
  • Автоматика може безбоязно експлуатуватися в екстремальних умовах, при зовнішній температурі від -20 до +65 градусів Цельсія.

Автоматика для відкатних воріт AN-MOTORS, ціна якої вказана в каталозі інтернет-магазину, супроводжується офіційною гарантією від виробника з підтримкою по всій Україні, а за запитом можна отримати сертифікаційні документи. На сайті «Маркет Воріт» представлена автоматика для воріт AN-MOTORS, купити яку можна з доставкою і професійною установкою.

Заводська комплектація

Автоматика для відкатних воріт AN-MOTORS поставляється в заводській комплектації. Важливим моментом є той факт, що зубчаста рейка, що забезпечує лінійний рух стулки воріт не входить у комплект, і отримується окремо. У фабричному комплекті є приводний механізм, бездротовий пульт, ключ ручного розблокування і кріпильні деталі.

Автоматика для відкатних воріт AN-MOTORS, замовити яку можна на сайті, рекомендується укомплектувати додатково датчиками і фотоелементами. Інженери нашої компанії також допоможуть підібрати оптимальну для ваших завдань зубчасту рейку.

більше

You are a bot! Go away!