Закрыть
Зв'язатися з нами

За допомогою даного контактного формуляра, Ви можете звязатися з менеджером фірми МАРКЕТ ВОРІТ. Для якісної та ефективної обробки Вашого запиту, будь ласка, заповніть нижче наведений формуляр.

Ваше ім'я
Контактний телефон
Ваша електронна пошта
Коментар
Введите код с картинки

Автоматика виробник COMUNELLO (Італія)Перейти до перегляду
ЗНИЖКА!
3aa23b4ce9f80c6387b8163d1e90b48a756ef039

Автоматика виробник COMUNELLO (Італія) FORT FT500KIT (ДО 500 КГ)

253 €
Перейти до перегляду
ЗНИЖКА!
3aa23b4ce9f80c6387b8163d1e90b48a756ef039

Автоматика виробник COMUNELLO (Італія) FORT FT700KIT (ДО 700 КГ)

277 €
Перейти до перегляду
ЗНИЖКА!
3aa23b4ce9f80c6387b8163d1e90b48a756ef039

Автоматика виробник COMUNELLO (Італія) FORT FT1000KIT (ДО 1000 КГ)

314 €

Для автоматизації воріт підійде автоматика COMUNELLO, яка представлена в бюджетному сегменті. В асортименті приводні системи для стулок масою не більше 1000 кг, що цілком підходить для більшості об'єктів побутового призначення - приватних будинків, дачних ділянок, заміських резиденцій.

«Маркет Воріт» пропонує купити автоматику для воріт COMUNELLO за вигідними цінами з доставкою по Україні і різними варіантами оплати. Можливе замовлення приводу з усіма додатковими комплектуючими, необхідними для монтажу системи. Встановлення та налаштування також можуть виконати фахівці компанії. Автоматика для відкатних воріт COMUNELLO, замовити яку можна по телефону або на сайті, представлена серією «Fort».

ОСОБЛИВОСТІ

Автоматика для відкатних воріт COMUNELLO, ціна якої приведена в каталозі сайту, характеризується наступними особливостями:

  • Міцна металева шестерня для зачеплення з зубчастою рейкою. 
  • Основа приводу зі стійкого до корозії і деформацій алюмінію. 
  • Механічні кінцеві вимикачі забезпечують високу надійність в роботі. 
  • Можливість ручного розблокування приводу на випадок відсутності живлення в мережі. 
  • Блок управління з інформаційної світлодіодною панеллю для легкого налаштування. 
  • Редуктор блокує ворота в закритому стані, запобігаючи несанкціонований доступ до території будинку.

Автоматика для відкатних воріт COMUNELLO, купити яку можна в нашому магазині, має широку функціональність. Користувач може налаштувати плавність старту і зупинки, швидкість і зусилля електромотора, а також активувати режим хвіртки. В якості додаткових опцій, автоматика для воріт COMUNELLO може бути обладнана фотоелементами і сигнальними лампами.

ХАРАКТЕРИСТИКИ

Комплект автоматики для воріт COMUNELLO включає інтегрований блок управління, приймач радіосигналу, бездротові пульти і монтажні деталі. Дана апаратура призначена виключно для побутового застосування з низьким ступенем інтенсивності в експлуатації 30 - 40%. Підключення проводиться до мережі 230В з необхідністю використання кабелів відповідного перетину.

Вся автоматика для воріт Комунелло в асортименті поставляється в повноцінній заводський комплектації з офіційною гарантією, яку підтримує по всій території України.

більше

You are a bot! Go away!