Закрыть
Зв'язатися з нами

За допомогою даного контактного формуляра, Ви можете звязатися з менеджером фірми МАРКЕТ ВОРІТ. Для якісної та ефективної обробки Вашого запиту, будь ласка, заповніть нижче наведений формуляр.

Ваше ім'я
Контактний телефон
Ваша електронна пошта
Коментар
Введите код с картинки

Як вибрати гаражні ворота?

Вибір гаражних воріт є складним завданням - це дорого і рідко змінюється. Більше того - це, ймовірно, будуть автоматичні ворота у Вашому будинку, і це, як правило, класифікується як машина. А всі машини необхідно розглядати з особливою обережністю, оскільки вони зручні, але можуть бути небезпечні.

Варто витратити досить велику кількість часу і сил, щоб вибрати потрібні ворота для гаража, а також для того, щоб правильного все встановити. Адже ми не хочемо рвати на собі волосся вже через два роки після закінчення гарантії. Звичайно, треба розуміти, що немає і, напевно, ніколи не буде універсального рішення для всіх випадків.

Так само, як і вибір будинку або автомобіля, ворота для Вашого гаража повинні балансувати в собі Ваші бажання і можливості. Але більшість з нас починають вибір воріт не з відповіді на питання: «Які я хочу ворота?», а з відповіді на питання «Скільки коштують найдешевші гаражні ворота?».

Як же, все-таки, вибрати гаражні ворота?

Для початку, Ви повинні вибрати тип, марку, модель і т.д. А потім, звичайно ж, дизайн, колір, додаткові функції. Це не важко!

Давайте порівняємо основні типи гаражних воріт, які пропонують багато сучасні виробників:

  • Розпашні ворота.
  • Роликові ворота.
  • Секційні ворота.
  • Підйомно-поворотні ворота.

Давайте порівняємо всі «за» і «проти» цих типів воріт:

Розпашні ворота мають хорошу ціну і їх легко замовити у будь-якого майстра з виготовлення воріт. Але вони мають ряд мінусів:

  • Морально старі.
  • Складні для автоматизації.
  • Дуже небезпечні під час вітру.

Роликові ворота не вимагають простору при відкритті, як підйомно-поворотні, але займають простір над гаражем. Також даний тип воріт вважається найнедовговічнішим.

Якщо оцінювати секційні ворота, то технічно, це насправді кращий варіант для гаража. Вони мають гарну теплову і звукову ізоляцію, а також влагостойкостойкі і зламостійкі. Сьогодні виробники воріт пропонують найрізноманітніші дизайни для цього типу воріт. Серед мінусів варто згадати відносно високу ціну.

Підйомно-поворотні ворота відносно недорогі, надійні і швидко встановлюються, але для них потрібно мати простір між машиною і двірним отвором гаража, так як вони відкриваються вгору.

Які б ворота Ви не вибрали, пам'ятайте, що немає ідеального типу воріт, так як немає абсолютно поганого типу. Все залежить, більшою мірою, від виробника і матеріалів, з яких зроблені ворота (часто це пов'язано, оскільки виробник, який себе поважає, не дозволить собі використовувати низькоякісні матеріали).

Вдалого Вам вибору воріт!

You are a bot! Go away!