Закрыть
Зв'язатися з нами

За допомогою даного контактного формуляра, Ви можете звязатися з менеджером фірми МАРКЕТ ВОРІТ. Для якісної та ефективної обробки Вашого запиту, будь ласка, заповніть нижче наведений формуляр.

Ваше ім'я
Контактний телефон
Ваша електронна пошта
Коментар
Введите код с картинки

Що впливає на термін служби секційних воріт

Ворота гаражні Алютех

Купуючи гаражні ворота, кожен покупець хоче, щоб вони довгий час залишалися працездатними. Надійність, безпека і термін служби секційних воріт залежать від багатьох факторів, але, в першу чергу, від матеріалів, використовуваних у виробництві, і технічних рішень, реалізованих в їх конструкції. 

Пропонуємо купити гаражні ворота в надійній компанії Маркет Воріт, яка являється офіційним представником компанії Alutech.

Зроблені з сендвіч-панелей, ворота Alutech відповідають всім вимогам безпеки. До основних переваг можна віднести: 

 • високу звуко - і теплоізоляцію;
 • універсальність;
 • економічність;
 • гарантію якості;
 • тривалий термін експлуатації – до 25 тисяч циклів.

Тим, хто плануєте купити ворота для гаража, слід знати, що секційні конструкції можна встановлювати при досить широкому отворі – до 6-8 метрів. Вони не займають багато місця ні зовні, ні всередині гаража, легко монтуються і ремонтуються в разі різного роду пошкоджень.

Як продовжити термін служби секційних воріт?

Профілактичні заходи в догляді за гаражними воротами

Термін служби металевих воріт залежить від правильної установки і експлуатації, а також від періодичного догляду, обслуговування та проведення профілактичних заходів:

 • В залежності від частоти використання воріт, один раз в два-три місяці протирайте напрямні вологою ганчіркою, на роликові кронштейни, петлі і гумові ущільнювачі треба наносити спеціальну змазку.
 • Постійно стежте за тим, щоб механізм воріт не засмічувався, регулярно проводьте огляд механічних деталей та вузлів, перевіряйте автоматику, електричні дроти і кабелі.
 • Звертайте увагу на звуковий супровід під час руху воріт. Нехарактерні шуми можуть сигналізувати про виникнення неполадок.
 • При відсутності рейкового приводу і при роботі механізмів в ручному режимі, відкривайте і закривайте ворота плавними рухами, без різких ривків, щоб не допустити поломки зєднувального вузла.
 • Секційні ворота з системою пружин торсіонного механізму іноді потребують регулювання: натягу пружини, коли конструкція важко піднімається вручну або її ослабленні, коли важко опускається. Показником правильного налаштування пружини є нерухомість полотна в будь-якому положенні відкриття.

Щоб продовжити термін служби автоматичних секційних воріт, всі маніпуляції з налаштування пружин, змащення рухомих частин, регулюванню і натягу ланцюга електропривода краще довірити фахівцям сервісного центру компанії Маркет Воріт. Тоді вони прослужать багато років.

Найуразливіші механізми і частини конструкції

Причинами некоректної роботи металевих секційних воріт може стати вихід з ладу:

 • електроприводу;
 • механічних частин (роликів, пружин, тросів, петель).

Відсутність реакції на команди зазвичай повязано з частими перепадами напруги в мережі або розгерметизація модуля блоку управління. В цьому випадку знадобиться заміна запобіжника, електронної плати або повне переналаштування автоматичної системи.

Ворота можуть відкриватися або працювати некоректно через обрив пружин, випадання роликів з напрямних рейок, пошкодження петель, тросів або поганого натягу ланцюга стельового електроприводу.

Вплив зовнішніх факторів на термін служби гаражних воріт

На термін експлуатації секційних воріт зовнішні фактори практично не впливають, оскільки сучасні конструкції мають високий рівень захисту від перепадів температур, атмосферних опадів, механічних і хімічних пошкоджень, незважаючи на те, що вони мають безпосередній контакт з навколишнім середовищем. У холодну пору року рекомендується очищати ворота від снігу і льоду, щоб попередити утворення криги під полотном.

Надійні гаражні ворота Alutech

Промислові та гаражні ворота Alutech – це міцність, надійність і довговічність. Основним елементом секційних воріт є сендвіч-панелі, з яких виготовляється замкнуте в єдиний контур полотно. Внутрішні і зовнішні сталеві листи зєднуються між собою у верхній і нижній частинах панелі, що забезпечує її захист від розшарування при нагріванні або різкому опусканні воріт. Додаткову міцність виробник забезпечив за рахунок великої товщини панелей – 45 мм, сталевих листів – 0.4 мм, а також високої міцності піни – 45-47 кг/м3.

Цинковий шар товщиною 16 мікрон гарантує високу стійкість до корозії полотна і інших елементів воріт. Крім того в них використовується сучасне поліуретанове покриття з частинками поліаміду товщиною 25-35 мікрон. Воно відрізняється еластичністю, стійкістю до механічних і хімічних впливів, не боїться перепадів температур і атмосферних опадів.

Проміжні петлі, роликові кронштейни, накладки в секційних воротах Алютех в стандартній комплектації виготовлені з нержавіючої сталі.

Маркет Воріт – офіційний дилер компанії Alutech

Маркет Воріт є офіційним дилером компанії Alutech, що дає можливість клієнтам купити гаражні ворота для заміського будинку за найбільш вигідною ціною без посередників. Компетентні менеджери нашої компанії дадуть відповідь на всі ваші питання і порадять, як продовжити термін служби підйомних секційних воріт.

You are a bot! Go away!