Закрыть
Зв'язатися з нами

За допомогою даного контактного формуляра, Ви можете звязатися з менеджером фірми МАРКЕТ ВОРІТ. Для якісної та ефективної обробки Вашого запиту, будь ласка, заповніть нижче наведений формуляр.

Ваше ім'я
Контактний телефон
Ваша електронна пошта
Коментар
Введите код с картинки

Надійні ворота - хороший захист для Вашого автомобіля

Надійні ворота

В еру нових технологій і пристроїв, майже кожна третя сім'я володіє власним автомобілем. Це дуже зручно так, як не потрібно залежати від громадського транспорту та в будь-який момент можна добратися в будь-яку точку. З кожним роком кількість власників автомобілів збільшується, що призводить до дефіциту місць, де можна зберігати свою машину. Дуже складно знайти парковку, спеціальні стоянки або гаражі.

Саме, через це автовласники намагаються придбати власний приватний гараж, який дасть можливість надійно зберігати власний транспорт. Попит на гаражі великий. Це можуть бути окремі модульні гаражі у відведеному місці або цегляні, в спеціальному гаражному містечку. Крім цього, ті, хто мають власні будинки або котеджі, все частіше включають у проект будівництва місце для гаража, щоб своє авто було під боком.

Однак, питання гаража не таке важливе, як його захист. Саме рівень захисту гаража відіграє велику роль у безпеці майна, яке там зберігається.

Старі види розпашних воріт, які прийнято використовувати в будівництві гаражів вже не є настільки надійним видом захисту. Сучасні зловмисники навчились багатьом трюкам, які дозволяють їм зламувати навіть найнадійніші замки і відкривати ворота.

Саме тому, експерти радять використовувати ворота нового покоління, які здатні надійно захистити Ваш гараж. Найнадійнішими вважаються відкатні та автоматичні секційні ворота.

Принцип роботи таких воріт дуже відрізняється від звичайних. Вони можуть відчинятись тільки за допомогою спеціального пульта управління, який дозволить забезпечити доступ в гараж.

Комусь іншому дуже складно буде проникнути в гаражне приміщення. Ворота робляться з найміцніших матеріалів, а конструкція, яка забезпечує відкриття, захищена від впливу людини із зовні.

При тестуванні відкатних та автоматичних секційних воріт експерти отримали чудові результати. Гарантія на використання воріт надається до 10 років, оскільки конструкції, які використовуються, мають вищий клас надійності.

Такі ворота не тільки надійно захистять Ваш автомобіль, але і нададуть багато зручності. Більше не потрібно з собою носити важкі ключі від великих воріт. Для відкриття знадобиться маленький пульт, який за кілька секунд здатний відчинити Ваш гараж.

При наявності нового гаража для Вашої машини не забудьте подбати про безпеку, адже це дуже важливо!

You are a bot! Go away!