Закрыть
Зв'язатися з нами

За допомогою даного контактного формуляра, Ви можете звязатися з менеджером фірми МАРКЕТ ВОРІТ. Для якісної та ефективної обробки Вашого запиту, будь ласка, заповніть нижче наведений формуляр.

Ваше ім'я
Контактний телефон
Ваша електронна пошта
Коментар
Введите код с картинки

Мій дім – моя фортеця. Як розвивалося виробництво воріт протягом століть?

З давніх часів люди вчилися відгороджувати свої будинки для захисту від інших людей-завойовників, диких звірів, а також, частково, від негоди. Паркан вважався основним ступеням захисту і найважливішим оборонним елементом одночасно, який міг утримати ворожі сили.

Спочатку паркани будувалися без воріт з дерева. Як правило, їх робили для огородження малих племінних поселень. Люди просто вчилися їх перелазити, приносячи здобич у будинок. Однак, коли поселення почали розвиватися і зароджували перші маленькі містечка, тоді з'явилася потреба в спорудженні спеціального входу, який міг би забезпечити хорошу пропускну спроможність в поселення, а також захистити від вторгнення ворожих сил.

У стародавні часи були проблеми з залізом. Його було дуже мало і дозволити собі металеві стулки для воріт могли тільки найбагатші князі. Для цього вони наймали ковалів, які спеціально для царських воріт кували металеві запчастини, які могли служити більш довговічно, ніж інші матеріали.

Насправді, прості міщани в минулі часи споруджували дерев'яні ворота, двері яких піднімалася і опускалася за допомогою мотузки, яку повинні були тягнути за допомогою людської сили. При можливому раптовому проникненню, канати обривали і ворота миттєво закривалися.

До початку ХХ століття, коли ще не було розвинене промислове виробництво, ворота з металевими стулками було зробити дуже складно. Вони кувалися вручну під замовлення, однак, коли людство почало проходити період індустріального буму - виготовлення деталей для воріт стало масовим і вони почали з'являється в багатьох місцях.

Протягом усього ХХ століття найпрактичнішими і найпопулярнішими були ворота розпашні, які відмикалися вручну. Вдосконалювали спочатку тільки замки, які монтувалися в конструкцію воріт. Чим надійніше вставляли замок - тим дорожче вважалися ворота. Вони широко використовувалися на режимних об'єктах, приватних дворах, гаражах та інших побудовах.

Однак, наприкінці 90-х років на ринку воріт почали з'являтися справжні інновації. Значну популярність набрали відкатні (зсувні), секційні, рулонні і підйомно-поворотні ворота.

Компанія «Маркет Воріт» пропонує Вам вибрати найнадійніші ворота для захисту території біля будинку, а також Вашого гаража.

Заходьте в наш магазин воріт і вибирайте найнадійніший і якісний варіант!

You are a bot! Go away!