Закрыть
Зв'язатися з нами

За допомогою даного контактного формуляра, Ви можете звязатися з менеджером фірми МАРКЕТ ВОРІТ. Для якісної та ефективної обробки Вашого запиту, будь ласка, заповніть нижче наведений формуляр.

Ваше ім'я
Контактний телефон
Ваша електронна пошта
Коментар
Введите код с картинки

Автоматичні воротні системи

Основною функціональною відмінністю класичних воріт від автоматичних є можливість дистанційного відкривання і закривання.

Для цього конструкція оснащується спеціалізованою автоматикою, що складається з наступних ключових елементів:

  • Моторизований привід на базі електродвигуна і редуктора. Існує кілька різновидів редукторів, які підбирають під різні типи комірних систем.
  • Блок керування. Забезпечує управління електродвигунами ворітної системи, необхідну функціональність апаратури, в тому числі підключення додаткових пультів. Відповідає за прийом і обробку, отриманого від дистанційного пульта сигналу.
  • Пульт керування. Як правило, для приватних житлових будинків використовують бездротові пульти. Для об'єктів з контрольно-пропускною системою передбачають провідне управління через централізований пульт, яким керує оператор.

Під індивідуальні вимоги управління воротною системою можна організувати шляхом установки панелі з необхідністю введення ключа, використання спеціалізованої карти (пропуску) і т. п.

Типи автоматичних воріт

Практично всі типи класичних воріт можуть бути обладнані спеціалізованою автоматикою. Серед найбільш популярних автоматичних воріт:

  • Відкатні. Конструкція складається з однієї стулки, яка по спеціалізованих напрямних відкочується у бік, відкриваючи доступ до об'єкта.
  • Складані. Полотно складається із секцій, які складаються під стелею за принципом «гармошки». Найчастіше застосовують варіанти з горизонтальним складанням секцій, рідше - з вертикальним складанням у бік.
  • Рулонні. Популярний варіант для заміських будинків і приватних об'єктів. Автоматика обертає вал, навколо якого «намотується» секційне полотно.
  • Розпашні. Найбільш надійні ворота, в яких застосовується кілька типів редукторів, які забезпечують автоматичне відкривання і закривання стулок воріт.

Також класифікація автоматичних комірних систем проводиться за призначенням: побутові і промислові. Для певних об'єктів існують спеціалізовані пожежобезпечні ворота зі стулками з відповідних матеріалів і додатковим приводом ручного відкривання на базі жароміцних елементів.

You are a bot! Go away!