Закрыть
Зв'язатися з нами

За допомогою даного контактного формуляра, Ви можете звязатися з менеджером фірми МАРКЕТ ВОРІТ. Для якісної та ефективної обробки Вашого запиту, будь ласка, заповніть нижче наведений формуляр.

Ваше ім'я
Контактний телефон
Ваша електронна пошта
Коментар
Введите код с картинки

Розміри автоматичних гаражних воріт

Найважливішим параметром будь-яких гаражних воріт є розміри. Виробники випускають конструкції шириною від 2,0 до 6,0 метрів, за висотою від 1,9 до 3,1 метра. Конкретні розміри автоматичних гаражних воріт багато в чому залежать від способу монтажу.

В класичному випадку рекомендується вибирати ворітну систему максимально можливої для об'єкта ширини і висоти, а не виходити виключно з міркувань наявного транспортного засобу. Можливо, в майбутньому, заміна автомобіля зажадає воріт більшої ширини або висоти, що призведе до необхідності повноцінної заміни воріт, і додаткових витрат.

Стандартні розміри

Важливо розуміти, що ворота, розміри яких по ширині входять в діапазон 2,0 — 3,0 метра і по висоті 2,0 - 2,5 метра, прийнято вважати стандартними. Автоматичні гаражні ворота, стандартні розміри яких не входять у діапазон, також випускаються масово, проте, відрізняються більш високою ціновою категорією. Це пов'язано з тим, що збільшена площа полотна воріт володіє більшою масою, і вимагає використання більш потужних приводних механізмів, у тому числі при виборі конструкції з ручним приводом торсіонного типу. Варіанти нестандартних розмірів поставляються індивідуально, так як вимагають ретельного підбору приводних механізмів і нестандартних конструкційних рішень.

Деякі критерії розрахунку гаражних воріт

· Траєкторія під'їзду. Якщо в'їзд в гараж проводиться під кутом або з поворотом, краще всього заздалегідь розрахувати траєкторію руху автомобіля і врахувати її при розрахунку ширини ворітної системи.

· Розмір транспортного засобу. Не варто виходити виключно з наявного автомобіля. Всі параметри найкраще враховувати «на майбутнє», з урахуванням можливої заміни транспортного засобу на більш габаритні моделі. Наприклад, автоматичні гаражні ворота, розміри яких підходять для легкової машини, не завжди підійдуть для в'їзду позашляховика.

гаражні ворота фото

Розміри воріт і установка

Якщо планується накладний монтаж, то ворота по ширині і висоті повинні бути істотно більше отвору. У разі реалізації класичного варіанту установки урівень з укосами, розмір конструкції підбирається таким чином, щоб вона чітко вписалася в отвір. Якщо геометрія отвору порушена (різні діагоналі або розміри сторін), то установка проводиться з технологічними зазорами, які на заключних етапах закриваються обробкою. У деяких випадках проводиться штроблення з закладкою направляючих, для мінімізації обсягу оздоблювальних робіт.

You are a bot! Go away!