Закрыть
Зв'язатися з нами

За допомогою даного контактного формуляра, Ви можете звязатися з менеджером фірми МАРКЕТ ВОРІТ. Для якісної та ефективної обробки Вашого запиту, будь ласка, заповніть нижче наведений формуляр.

Ваше ім'я
Контактний телефон
Ваша електронна пошта
Коментар
Введите код с картинки

Запчастини для ворітних систем

В процесі експлуатації воріт будь-якого типу потрібно їх обслуговувати з заміною окремих деталей або розширення функціональності системи. Для проведення цих заходів потрібні різні запчастини до воріт та комплектуючі, які можна придбати в нашій компанії.

Механічні комплектуючі

Як правило, при тривалій експлуатації, в першу чергу, з ладу виходять механічні комплектуючі до воріт, так як саме вони схильні до природного зносу. Серед них найбільш затребувані:

  • Роликові опорні елементи і направляючі. Елементи конструкції, які забезпечують можливість пересування полотна секційних, відкатних та інших воротних систем.
  • Зубчасті рейки. Деталь приводної системи, яка перетворює обертальний рух від зубчастого колеса редуктора до поступальний, що забезпечує пересування воротного полотна у відповідній площині.
  • Фіксатори, кронштейни та багато іншого.

Для ремонту з повноцінним відновленням функціональності і ресурсу конструкції рекомендується купувати ремонтний комплект, до складу якого входять всі необхідні механічні деталі.

запчастини до воріт

Наша компанія пропонує купити запчастини для секційних воріт та систем інших типів за вигідними цінами. Також здійснюємо послуги по обслуговуванню і ремонту механічних та автоматичних воротних систем.

Запчастини для автоматичних воріт

Автоматичні ворота являють собою різновид звичайних механічних воріт з розширеною функціональністю, за рахунок додавання моторизованого приводу з бездротовим або дротовим управлінням. До складу таких систем входять наступні деталі:

  • Сигнальні лампи для візуального оповіщення оточуючих про відкриванні або закриванні ворітної системи.
  • Пульти керування автоматикою. Для побутового сектору найбільш актуальні бездротові пульти для воріт, які програмуються під конкретну систему з шифровкою керуючих сигналів.
  • Фотоелементи. Спеціалізовані датчики, які широко використовуються для безпечної експлуатації воріт (наприклад, виявлення перешкод на шляху стулки).

В нашому магазині також можна придбати запчастини для відкатних воріт з механічним або автоматизованим приводом. На всі комплектуючі надається гарантія від виробника, а оригінальність кожної деталі підтверджується відповідними сертифікатами.

You are a bot! Go away!