Закрыть
Зв'язатися з нами

За допомогою даного контактного формуляра, Ви можете звязатися з менеджером фірми МАРКЕТ ВОРІТ. Для якісної та ефективної обробки Вашого запиту, будь ласка, заповніть нижче наведений формуляр.

Ваше ім'я
Контактний телефон
Ваша електронна пошта
Коментар
Введите код с картинки

Системи автоматики для воріт і шлагбауми

Автоматика здатна істотно розширити функціональність будь якої ворітної системи, забезпечуючи можливість відкривання або закривання стулок віддалено, за допомогою моторизованих приводів.

Приводні системи

Тип приводу підбирають під конкретну конструкцію, а систему управління можна налаштувати індивідуально під потреби користувача. Важливо розуміти, що автоматика для розпашних воріт, замовити яку можна в нашій компанії, включає два приводи (по одному на кожну стулку). Залежно від технічної потреби використовують приводи лінійного або важільного типу з синхронізованим управлінням або з можливістю індивідуального управління кожною стулкою. У свою чергу, автоматика для гаражних воріт, замовити яку можна в нашому інтернет-магазині, може включати лише один привід, у разі застосування секційної системи.

Автоматика для відкатних воріт

Перш ніж замовити автоматику для відкатних воріт рекомендується ретельно вивчити заводський комплект поставки та сформувати список необхідних додаткових комплектуючих. В даному питанні кваліфіковану допомогу нададуть фахівці нашої компанії. Як правило, для облаштування воріт відкатного типу потрібнен наступний комплект фурнітури:

  • Направляюча балка з заглушками і роликовими каретками (верхні і нижні), за якими буде пересуватися полотно.
  • Верхній і нижній уловлювач. Фіксують стулку воріт у закритому положенні, і виконують роль кінцевого елемента (обмежувача).
  • Кінцеві ролики. Деталі, що забезпечують стикування полотна в збірниках.

При розрахунку і виборі комплектуючих враховуються різні навантаження на конструкцію, в тому числі вага і парусність полотна. Всі, представлені вище комплектуючі підбирають під конкретний привід (лінійний або важільний), який включає електродвигун, редуктор і блок управління.

Також у нашій компанії можна замовити автоматичні шлагбауми, вартість яких істотно нижче, через відсутність необхідності виготовлення повноцінної ворітної системи. Шлагбауми широко застосовують на різних комерційних і громадських об'єктах, з метою регулювання транспортного трафіку та часткового обмеження доступу до обгородженої території.

You are a bot! Go away!