Закрыть
Зв'язатися з нами

За допомогою даного контактного формуляра, Ви можете звязатися з менеджером фірми МАРКЕТ ВОРІТ. Для якісної та ефективної обробки Вашого запиту, будь ласка, заповніть нижче наведений формуляр.

Ваше ім'я
Контактний телефон
Ваша електронна пошта
Коментар
Введите код с картинки

Установка гаражних воріт

Монтаж воріт в гаражі можна зробити самостійно або залучити до роботи фахівців.

Останній варіант є оптимальним, так як правильна установка забезпечує максимальну довговічність конструкції в експлуатації.

Установка гаражних воріт - трудомісткий процес, який складається з вибору оптимальної конструкції вхідної групи, доопрацювання отвору під установку системи воріт, безпосередніх монтажних і пусконалагоджувальних робіт. Тільки професіонали в даній області володіють всім портфелем знань, який дозволяє виконати установку з гарантією довговічності, експлуатаційною комфортабельністю і можливістю безперебійної роботи з мінімальними потребами в періодичному обслуговуванні воріт.

Особливості установки воріт різних типів

Установка воріт в гараж проводиться поетапно, з обов'язковим попереднім розрахунком і вимірами. Залежно від конструкції вхідної групи підбирається підсумкова схема ворітної системи, яка може бути секційно, поворотною, розпашною, відкатною. При цьому, монтаж секційних воріт можливий тільки при дотриманні наступних вимог:

  • Площина стелі в сторону відкривання повинна бути абсолютно вільною на висоту дверного полотна.
  • З боків від дверного отвору, а також над прорізом потрібно вільне місце для кріплення напрямних, каркасної конструкції і компенсаційного механізму.
  • У сенсі повинні бути опорні точки для кріплення кронштейнів напрямних секційного полотна.

Для установки воріт інших типів також потрібне дотримання певних вимог, які цілком можна прорахувати самостійно. Так, монтаж розпашних воріт виконується зі строгим дотриманням вертикалі опорних шарнірів і розрахунком необхідного вільного простору для відкриття стулок, а монтаж воріт виконується при наявності вільної стіни на стороні відкривання полотна.

Монтаж ролетних воріт можна виконати без установки автоматики. Дані конструкції можна пізніше укомплектувати системою автоматизації, установка якої не потребує особливих навичок і знань. У нашій компанії можна замовити монтаж гаражних воріт будь-якого типу з професійним підбором обладнання та установкою системи автоматизації.

You are a bot! Go away!