Закрыть
Зв'язатися з нами

За допомогою даного контактного формуляра, Ви можете звязатися з менеджером фірми МАРКЕТ ВОРІТ. Для якісної та ефективної обробки Вашого запиту, будь ласка, заповніть нижче наведений формуляр.

Ваше ім'я
Контактний телефон
Ваша електронна пошта
Коментар
Введите код с картинки

Гаражні і промислові ворота

«Маркет Воріт» - вузькоспеціалізована компанія, яка здійснює поставку, монтаж і обслуговування комірних систем для об'єктів будь-якого масштабу.

Також в каталозі можна замовити різні комплектуючі, шлагбауми, ролети та інше супутнє обладнання.

Каталог продукції

Асортимент компанії включає ворітне обладнання від провідних виробників, серед яких продукція Alutech та чеського виробника Doorhan. Особливою популярністю користується автоматика Kruzik, яка представлена в середньому ціновому діапазоні. З усіх перерахованих раніше брендів, компанія «МаркетВорот» є офіційним дилером, а на все обладнання, що поставляється, надається гарантія з підтримкою по всій території України. Серед інших товарів в каталозі представлені:

  • Гаражні ворота. Сучасні ворота з полотном секційного типу під систему автоматики або ручне відкривання. Фахівці компанії також можуть розробити класичні розсувні ворота з автоматикою або без неї, а також відкатні ворота для гаража (раціонально використовувати, якщо інші види воріт з об'єктивних причин встановити неможливо).
  • Промислові ворота. Високоміцні воротні системи будь-яких розмірів, розраховані на інтенсивну експлуатацію. Можливо проектування спеціальних воріт для великих ангарів, будівель з контрольованим мікрокліматом, а також з впровадженням контрольно-пропускної системи.
  • Автоматика для воріт. Представлена приводними системами різних виробників з індивідуальним бездротовим керуванням, або централізованим управлінням у разі застосування на об'єктах промислового або комерційного сектора.

Можлива установка з повноцінною розробкою воріт в Чернівцях, гарантійним і після гарантійним обслуговуванням. Сервіс проводиться висококваліфікованими фахівцями, які регулярно проходять навчання безпосередньо в навчальних центрах, представлених в каталозі виробників.

У місті Чернівці ворота можна купити з установкою або без неї. В останньому випадку можна заощадити, проте, для самостійного монтажу потрібні певні знання і навички.  Можна без побоювань встановити гаражу автоматику, замінити деякі комплектуючі, а також провести поверхневе обслуговування. Щоб змонтувати ворота «з чистого аркуша» краще залучити фахівців, які надають гарантію на роботу, а також виконають установку максимально якісно.