Закрыть
Зв'язатися з нами

За допомогою даного контактного формуляра, Ви можете звязатися з менеджером фірми МАРКЕТ ВОРІТ. Для якісної та ефективної обробки Вашого запиту, будь ласка, заповніть нижче наведений формуляр.

Ваше ім'я
Контактний телефон
Ваша електронна пошта
Коментар
Введите код с картинки

Гаражні і промислові ворота

«Маркет Воріт» - вузькоспеціалізована компанія, яка здійснює поставку, монтаж і обслуговування комірних систем для об'єктів будь-якого масштабу.

Також в каталозі можна замовити різні комплектуючі, шлагбауми, ролети та інше супутнє обладнання.

Каталог продукції

Асортимент компанії включає ворітне обладнання від провідного виробника ТМ Alutech. Компанія «МаркетВорот» є офіційним дилером, а на все обладнання, що поставляється, надається гарантія з підтримкою по всій території України. Серед інших товарів в каталозі представлені:

  • Гаражні ворота. Сучасні ворота з полотном секційного типу під систему автоматики або ручне відкривання. Фахівці компанії також можуть розробити класичні розсувні ворота з автоматикою або без неї, а також відкатні ворота для гаража (раціонально використовувати, якщо інші види воріт з об'єктивних причин встановити неможливо).
  • Промислові ворота. Високоміцні воротні системи будь-яких розмірів, розраховані на інтенсивну експлуатацію. Можливо проектування спеціальних воріт для великих ангарів, будівель з контрольованим мікрокліматом, а також з впровадженням контрольно-пропускної системи.
  • Автоматика для воріт. Представлена приводними системами різних виробників з індивідуальним бездротовим керуванням, або централізованим управлінням у разі застосування на об'єктах промислового або комерційного сектора.

Можлива установка з повноцінною розробкою воріт в Чернівцях, гарантійним і після гарантійним обслуговуванням. Сервіс проводиться висококваліфікованими фахівцями, які регулярно проходять навчання безпосередньо в навчальних центрах, представлених в каталозі виробників.

У місті Чернівці ворота можна купити з установкою або без неї. В останньому випадку можна заощадити, проте, для самостійного монтажу потрібні певні знання і навички.  Можна без побоювань встановити гаражу автоматику, замінити деякі комплектуючі, а також провести поверхневе обслуговування. Щоб змонтувати ворота «з чистого аркуша» краще залучити фахівців, які надають гарантію на роботу, а також виконають установку максимально якісно.

 

You are a bot! Go away!