Закрыть
Зв'язатися з нами

За допомогою даного контактного формуляра, Ви можете звязатися з менеджером фірми МАРКЕТ ВОРІТ. Для якісної та ефективної обробки Вашого запиту, будь ласка, заповніть нижче наведений формуляр.

Ваше ім'я
Контактний телефон
Ваша електронна пошта
Коментар
Введите код с картинки

Лампа для воріт Comunello - необхідний елемент системи автоматизації

Італійський виробник Comunello працює на ринку комплектуючих і систем автоматики для воріт понад півстоліття і користується репутацією надійного розробника і виробника.

Продукція бренду поставляється як у вигляді окремих елементів, так і в складі повного комплекту, наприклад, для відкатних воріт або шлагбаумів. Весь товар компанії виробляється в Італії, що є додатковим підтвердженням його якості.

Сигнальні лампи для воріт Comunello

 Сигнальні лампи для воріт Comunello Swift Led широко використовуються у всьому світі. Не стала винятком і наша країна, де вони також завоювали велику популярність. Їх застосовують в якості елемента сигналізації для автоматичних шлагбаумів і воріт будь-яких типів - відкатних, орних. Використання цього елемента дозволяє дотримуватися не тільки правила безпеки, але і хорошого тону. Тобто, наприклад, для орних воріт автоматичного типу важливо з моменту початку руху стулок попередити всіх оточуючих про обстановку, що змінюється. Проблискові лампа для воріт Комунелло в цьому випадку виступає надійним базовим елементом системи безпеки. Миготіння оранжевого світлодіодного джерела світла попередить про потенційну небезпеку всіх оточуючих. Харчування лампи проводиться від мережі 24 Вольт, а управління - бездротовим способом. Для управління в виробі передбачені антена і приймач сигналів, що працює на частоті 433,92 МГц. Використання антени дозволяє забезпечувати зв'язок з системою управління на збільшеному відстані. Важливою перевагою лампи Comunello є її універсальність. По-перше, елемент швидко і зручно монтується на горизонтальні і вертикальні поверхні (в останньому випадку застосовується поставляється в комплекті спеціальний кронштейн). По-друге, виріб має функціонал не тільки сигнальної, а й звичайної лампи. Функція підсвічування особливо актуальна для гаражних воріт, але може виявитися корисною і в багатьох інших випадках.

 Де купити лампу для воріт Comunello в Україні?

 Кращі ціни і умови оптових поставок пропонує інтернет-магазин «Маркет Воріт»! Заходьте в будь-який зручний для вас час і вибирайте якісну продукцію від перевіреного виробника.

 

You are a bot! Go away!