Закрыть
Зв'язатися з нами

За допомогою даного контактного формуляра, Ви можете звязатися з менеджером фірми МАРКЕТ ВОРІТ. Для якісної та ефективної обробки Вашого запиту, будь ласка, заповніть нижче наведений формуляр.

Ваше ім'я
Контактний телефон
Ваша електронна пошта
Коментар
Введите код с картинки

Надійна автоматика для гаражних воріт

На сучасному об'єкті будь-якого типу важливе значення приділяється експлуатаційній комфортабельності, що також стосується ворітної системи.

Гаражні ворота з будь-яким типом відкривання полотна можна оснастити автоматичним приводом, який дозволяє дистанційно відкривати і закривати стулки. Для цього буде потрібна автоматика для гаражних воріт, в основі якої електродвигун з електронним блоком управління.

Виробники та обладнання

З огляду на різноманіття воротних систем з різними схемами відкривання, «Маркет Воріт» пропонує широкий асортимент готових рішень для воріт будь-якого типу. Так, високою популярністю в місті Чернівці користується автоматика для:

  • Розпашних воріт. Комплект автоматики включає два приводи на кожну стулку. Механізми можуть бути важільного або черв'ячного типу, а блок управління і можливість його тонкої настройки, забезпечують синхронну і безвідмовну роботу стулок.
  • Відкатних систем. Автоматика складається з приводного механізму з блоком управління. Його кріплення здійснюється на стулці воріт, а переміщення проводиться за рахунок інтегрованої в поріг зубчастої рейки.

У Чернівцях також широко зустрічаються гаражні секційні ворота, привід яких кріпиться під стелею. Така автоматика представлена практично у всіх виробників у даній галузі, і представлена в найбільш доступному ціновому сегменті. У числі інших, у нас можна замовити автоматику для гаражних воріт COMUNELLO, яка відрізняється високою надійністю і функціональністю при порівняно доступній вартості. Виробник «Комунелло» також випускає приводи для розпашних і відкатних воріт, а також механізми для систем промислового рівня. Не менш затребувана автоматика для гаражних воріт Nice.

Автоматика для гаражних воріт представлена в бюджетному ціновому сегменті, а в асортименті є конструкції стельового типу з різною потужністю електромотора, які підбирають виходячи з параметрів воротного полотна - ваги і розмірів. Італійський виробник «Найс» пропонує асортимент різних приводних механізмів, підбір яких найкраще здійснювати після консультації з фахівцем.

Поряд з поставками обладнання компанія також здійснює сервіс воріт і автоматики будь-якого типу. В рамках даної послуги можливий ремонт, гарантійне або післягарантійне обслуговування, модернізація системи, повноцінна заміна приводу і маса інших операцій.

 

You are a bot! Go away!