Закрыть
Зв'язатися з нами

За допомогою даного контактного формуляра, Ви можете звязатися з менеджером фірми МАРКЕТ ВОРІТ. Для якісної та ефективної обробки Вашого запиту, будь ласка, заповніть нижче наведений формуляр.

Ваше ім'я
Контактний телефон
Ваша електронна пошта
Коментар
Введите код с картинки

Стандартні та індивідуальні розміри воріт

Основною характеристикою будь-яких воріт є їх розміри, які підбирають під певний отвір.

Щоб розрахувати розміри необхідної конструкції важливо врахувати масу факторів, в тому числі особливості монтажу конкретної воротної системи.

Розміри в'їзних воріт

В першу чергу, розмір воріт повинен бути таким, щоб через них вільно проїжджав легковий або вантажний автомобіль. В даному випадку висота і ширина воріт підбирається з урахуванням особливостей під'їзду і розташування різних об'єктів на ділянці. Стандартні ворота для легкового автомобіля по ширині не перевищують 2,5 метра, в тому числі позашляховика. Щоб забезпечити проїзд вантажного автомобіля буде потрібно отвір більшої ширини - не менше 3,5 метрів. При цьому, не залежно від ширини отвору, висота варіюється від 1,6 до 1,8 метрів.

Вибираючи розміри воріт, важливо враховувати особливості конструкції, а саме, системи відкривання стулок. Класичні розсувні ворота вимагають вільного простору в сторону відкривання, в радіусі, більшому за ширину однієї стулки. Якщо цю умову неможливо виконати через розташування об'єкта або з інших причин, слід розглянути відкатні ворота або конструкції іншого типу.

Розміри гаражних воріт

Сучасні гаражні ворота підбирають виходячи з розрахунку ширини і висоти автомобіля, для зберігання якого будується гараж. Як правило, при проектуванні виходять з таких міркувань:

  • Ширина просвіту отвору повинна бути більше на 60 - 120 см, ніж ширина машини.
  • Висота прорізу більше висоти автомобіля на 30 - 60 см.

При цьому, ширина і висота приміщення повинні бути вище, що дозволить встановити будь-які ворота, в тому числі секційні, з системою автоматичного приводу. Промислові ворота підбирають з інших міркувань, з урахуванням різних експлуатаційних особливостей об'єкта.

Для нестандартних прорізів ми пропонуємо індивідуальні розміри воріт, які можна купити з установкою «під ключ». Щоб дізнатися докладніше, які бувають ворота для вашого прорізу - зателефонуйте інженерам компанії! Фахівці підберуть оптимальну конструкцію для вашого об'єкта з урахуванням всіх його особливостей. Також можливі поставки обладнання оптом, на індивідуальних умовах.

You are a bot! Go away!