Закрыть
Зв'язатися з нами

За допомогою даного контактного формуляра, Ви можете звязатися з менеджером фірми МАРКЕТ ВОРІТ. Для якісної та ефективної обробки Вашого запиту, будь ласка, заповніть нижче наведений формуляр.

Ваше ім'я
Контактний телефон
Ваша електронна пошта
Коментар
Введите код с картинки

Монтажні послуги компанії «МаркетВоріт»

Компанія «МаркетВоріт» здійснює монтаж і сервіс воротних систем будь-якого типу, в тому числі модернізацію, ремонт і технічне обслуговування.

При цьому, роботи проводяться з оптимальною швидкістю, що дозволяє забезпечити гарантовану якість при розумних термінах.

Безпосередньо перед формуванням проекту, фахівці компанії професійно виконують заміри воріт, дослідження об'єкта і з'ясування потреб замовника. В ході переговорів підбирається оптимальне за вартістю і характеристикам обладнання, після чого оформляється підсумковий кошторис.

Монтаж воротних систем

Однією з послуг компанії є «установка воріт», яка проводиться виключно з попереднім дослідженням об'єкта. Робота виконується швидко, а вартість підтримується на прийнятному для замовника рівні. Всі операції виконують бригади з високою професійною кваліфікацією, а проектування здійснюється фахівцями з технічною освітою. Саме проект дозволяє точно розрахувати вартість установки і обладнання, завдяки чому в процесі роботи не з'являються «підводні камені», які потребують додаткової оплати. Наша компанія завжди виконує монтаж дешево, в рамках обумовленого бюджету без перевищення термінів виконання. При зверненні в «МаркетВоріт» кожен замовник отримує:

  • Технічно кваліфіковану консультацію щодо вибору воротної системи, монтажу і особливостей експлуатації.
  • Гарантовану документально якість виконання всіх робіт, а також гарантію від виробника на все встановлене обладнання.

Офіційне оформлення угоди із зазначенням всіх важливих деталей - вартості, строків виконання робіт і етапів, гарантійних зобов'язань, специфікацій встановленого обладнання і т.п.

Доступну вартість послуг, оперативність в роботі і високий професіоналізм кожного співробітника компанії без винятку.

Компанія здійснює регламентне технічне обслуговування воріт і автоматики, а також ремонт і модернізацію воріт будь-якої складності. Поряд з побутовими системами, інженери компанії успішно реалізують рішення в області воріт для промислових об'єктів будь-якого класу - торгових і складських комплексів, виробничих приміщень і ангарів, закритих територій різного типу.

 

You are a bot! Go away!