Закрыть
Зв'язатися з нами

За допомогою даного контактного формуляра, Ви можете звязатися з менеджером фірми МАРКЕТ ВОРІТ. Для якісної та ефективної обробки Вашого запиту, будь ласка, заповніть нижче наведений формуляр.

Ваше ім'я
Контактний телефон
Ваша електронна пошта
Коментар
Введите код с картинки

Гаражні ворота в Чернівцях від «Маркет Воріт»

Раціональним рішенням при будівництві або ремонті гаража є установка сучасних воріт з автоматикою. Перш ніж купити гаражні ворота важливо ретельно вивчити особливості об'єкта, і визначити тип підходящої конструкції.

Найбільшою популярністю користуються секційні ворота для опалювальних або «холодних» приміщень, які можна легко і швидко встановити. Такі конструкції підходять для будь-яких об'єктів, однак, існує певний перелік вимог по співвідношенню розмірів отвору до розмірів приміщення. У деяких випадках можна купити розсувні ворота класичної конструкції, для яких також існує спеціалізована важільна або лінійна автоматика. «Маркет Воріт» також пропонує якісні відкатні ворота виробництва провідних  фабрик даної галузі

Кращі виробники воріт

У м.Чернівці досить високою популярністю користуються гаражні ворота Alutech, які отримали масу позитивних відгуків від користувачів. Продукція даного виробника представлена в широкому асортименті, що дозволяє знайти рішення для об'єктів будь-якого типу і масштабу. Продукція має певні переваги, про які можна дізнатися більше, зв'язавшись із співробітниками «МаркетВоріт». Поряд з постачанням обладнання, компанія надає широкий спектр послуг в області обслуговування і установки гаражних воріт побутового та систем промислового класу. У Чернівцях можливий монтаж воротної системи «під ключ» з поставкою обладнання, налагодженням, подальшим сервісним обслуговуванням. Для  покупців з інших міст надається доставка воріт, а можливість установки -  за індивідуальною домовленістю з представниками компанії.

Сервісне і технічне обслуговування

Компанія здійснює гарантійний та післягарантійний сервіс воротних систем і автоматики даних виробників. Протягом гарантійного терміну ремонт проводиться за рахунок виробника за умови дотримання всіх нормативів і правил експлуатації. Післягарантійне технічне обслуговування проводиться за рахунок покупця, а на всі виконані роботи та встановлені деталі надається додаткова гарантія.

You are a bot! Go away!