Закрыть
Зв'язатися з нами

За допомогою даного контактного формуляра, Ви можете звязатися з менеджером фірми МАРКЕТ ВОРІТ. Для якісної та ефективної обробки Вашого запиту, будь ласка, заповніть нижче наведений формуляр.

Ваше ім'я
Контактний телефон
Ваша електронна пошта
Коментар
Введите код с картинки

Надійний захист вікон і дверей

Рольставні - різновид роллетної системи основним призначенням якої є додатковий захист віконних і дверних прорізів. Така конструкція також служить надійним захистом гаражних воріт, і додатково охороняє об'єкт від зловмисників.

Гаражні ролети не відрізняються від аналогів для віконних і дверних систем. Основа конструкції - полотно з вузьких ламелей, укладене в закритому коробі над прорізом дверей.

Надійні захисні ролети

«Маркет Воріт» поставляє рольставні провідних виробників у даній галузі. У каталозі компанії можна купити рольставні виробництва Алютех або Дорхан, а також підібрати оптимальну систему управління цими пристроями додаткового захисту. Інтернет-магазин пропонує захисні ролети оригінального виробництва з офіційною гарантією від виробника. В основі асортименту представлені:

  • Ролетні системи Alutech. Представлені виробами з екструдованими або пінозаповненими ламелями полотна. Можлива установка автоматичної системи роздільного або групового управління ролетами.

Ціна продукції даних виробників представлена в єдиному діапазоні, що дозволяє покупцеві підібрати оптимальне рішення свого завдання не спираючись тільки на продукцію одного бренду. При цьому, якість рольставен знаходиться на одному рівні, що підтверджується однаковим співвідношенням позитивних відгуків користувачів.

«Маркет Воріт» пропонує тільки якісні ролети, купити які можна з доставкою по Україні. В асортименті можна підібрати захист на вікна або якісні ролети на двері будь-якого розміру. Також слід враховувати монтажні особливості обраного комплекту, в чому можуть допомогти фахівці нашої компанії.

На всю продукцію надається офіційна гарантія від виробника. Підтримка гарантії здійснюється по всій території України. Також надається гарантія на всі виконувані роботи по монтажу і налаштування обладнання співробітниками компанії. Для  покупців з інших міст  можлива доставка ролетної системи кур'єрською службою, а можливість монтажу та терміни обумовлюються індивідуально.

You are a bot! Go away!