Закрыть
Зв'язатися з нами

За допомогою даного контактного формуляра, Ви можете звязатися з менеджером фірми МАРКЕТ ВОРІТ. Для якісної та ефективної обробки Вашого запиту, будь ласка, заповніть нижче наведений формуляр.

Ваше ім'я
Контактний телефон
Ваша електронна пошта
Коментар
Введите код с картинки

Пульти дистанційного керування для гаражних воріт і шлагбаумів

В наші дні час має досить високу ціну, кожна секунда важлива, і не повинна бути витрачена даремно. Звідси і автоматизація, яка вже давно вийшла за рамки промисловості, і вихором увірвалася в наше повсякденне побутове життя.

Економимо час з пультом дистанційного керування

Вибираючи гаражні ворота, переважна більшість автолюбителів сьогодні віддає перевагу автоматичним системам. Крім того, що для їх відкриття власнику немає необхідності навіть покидати салон свого автомобіля, йому також не потрібно застосовувати ніяких фізичних зусиль, що було невід'ємною частиною роботи з ручними воротами. Універсальний пульт (ПДУ) для автоматичних воріт може використовуватися як брелок і завжди перебуває під рукою свого господаря, чекаючи свого часу.

Серед основних видів пультів дистанційного керування варто виділити такі:

  • універсальний,

  • перезаписуваний,

  • з плаваючим кодом,

  • з можливістю клонування.

В залежності від необхідних функцій та особливостей гаражної системи, можна замовити 2-х канальний або 4-х канальний гаражний пульт – це дасть можливість дистанційно виконувати різні завдання (наприклад, відкривати ворота повністю або частково). Різною може бути і дальність дії пульта - оптимальна, найбільш зручна і найчастіше використовувана в системах дистанційного керування дистанція з радіусом 100 метрів.

Вибір і покупка пульта

Інтернет-магазин Маркет Воріт пропонує широкий асортимент всіляких видів і варіантів пультів для гаражних воріт та шлагбаумів. Тут кожен покупець знайде для себе те, що йому необхідно. Компанія працює виключно з перевіреними виробниками, в якісті продукції яких сумніватися не доводиться – Nice, Came, An Motors, Comunello та інші. Наприклад, системи і всілякі комплектуючі від Nice є найбільш популярними і поширеними в Європі, вони відповідають всім нормам і стандартам якості. На всі пульти для автоматичних воріт і шлагбаумів діє гарантія. Доставка здійснюється не тільки по всьому місту Чернівці, а і по всій території України.

При замовленні, ви можете бути впевнені в тому, що досвідчений фахівець компанії не тільки перевірить справність вашої покупки, але і повністю налаштує ПДУ, а також проведе детальну консультацію по його використанню, і відповість на всі можливі питання по експлуатації.

You are a bot! Go away!