Закрыть
Зв'язатися з нами

За допомогою даного контактного формуляра, Ви можете звязатися з менеджером фірми МАРКЕТ ВОРІТ. Для якісної та ефективної обробки Вашого запиту, будь ласка, заповніть нижче наведений формуляр.

Ваше ім'я
Контактний телефон
Ваша електронна пошта
Коментар
Введите код с картинки

Як розрахувати вартість розпашних воріт

Дізнайтеся, що впливає на вартість розпашних воріт? Не переплачуйте за покупку, будьте в курсі всіх факторів, які допоможуть вам підібрати ворота за доступною ціною!

Розпашні ворота зараз зустрічаються скрізь, вони незамінні в експлуатації і комфортні для будівель, незалежно від їх архітектури. Вони привабливі, зручні, надійні і міцні. Варто окремо підкреслити їх невисоку вартість, яка є їх незаперечною перевагою.

Щоб розрахувати вартість розпашних воріт, потрібно розібратися в тих факторах, які впливають на ціну виробу. Серед них:

 • Тип конструкції воріт;

 • Розміри;

 • Застосовані для виготовлення матеріали та їх якість;

 • Заповнення;

 • Інтенсивність їх застосування;

 • Наявність і особливості автоматики;

 • Використана фурнітура та комплектуючі;

 • Установка.

Автоматичні розпашні ворота відрізняються своєю високою зручністю і універсальністю, вони часто застосовуються для широких в'їздів, для промислових і домашніх територій, для різноманітних потреб. У компанії «Маркет Воріт» можна купити розпашні ворота різної конструкції для складських приміщень, механічних майстерень, гаражів, автомобільних мийок, ангарів.

Типи конструкції розпашних воріт

Ворота можуть бути:

 • Ручними або автоматичними;

 • Одно - і двостулковими;

 • З відкриттям всередину, назовні та в обидві сторони;

 • З кутом відкривання від 90 до 180 градусів;

 • З різним видом обшивки;

 • З різних матеріалів полотна і з різним заповненням.

Одностулкові більш рідкісні в користуванні, вони використовуються для невеликих господарських огорож. Двостулкові застосовуються для гаражів і в якості частини огорожі, коли в них монтується хвіртка для входу на територію. Це актуально для невеликих просторів, де немає можливість спорудити повноцінний вхід.

Ворота з відкриттям на 90 градусів потрібні для обмеженого простору, моделі на 180 градусів використовуються для будівель великих розмірів, де є комфортний під'їзд до будинку.  

Матеріали та заповнення розпашних воріт

В якості обшивки можуть використовуватися різні матеріали, найпопулярніші з них-це: метал, профлист, сендвіч-панелі, лати, дерево, пластик. Оптимальним вибором є метал, зазвичай це алюміній. Для такої обшивки використовуються полотна товщини 1-3 мм.

Ще один варіант – це профлист, він найбільш дешевий і не вимагає особливих кріплень. Його можна встановити як з одного, так і з двох сторін за допомогою саморізів або клепок. Матеріал більш стійкий до пошкоджень, він може витримати більше навантаження, ніж алюміній.

Сендвіч-панелі відрізняються більш високою ціною, вони монтуються за допомогою алюмінієвих рам. Ці ворота доповнюються якісною автоматикою, вони більш презентабельні та міцні. На такі розпашні ворота вартість трохи вище, ніж на звичайні вироби.

Ворота з решітки – це просте рішення для того, щоб обмежити проїзд транспорту на територію. Дерево також часто використовується для обшивки воріт на цивільних об'єктах. Вони більш естетичні, але потребують окремого догляду і мають чималу вартість.

Заповнення воріт

Сучасні ворота мають різні кольори і фактури, але це не визначальний фактор для визначення остаточної ціни виробів. Розрахунок вартості розпашних воріт залежить ще й від типу їх заповнення:

 • Внутрішнє;

 • Накладне;

 • Комбіноване;

 • Суцільне;

 • Дерев'яне.

При внутрішньому матеріал укладається в пази профілю. Мається на увазі використання сендвіч-панелей, алюмінієвого профілю, металевого профілю роликової прокатки або листів. Для накладного пропонуються більше 20 варіантів фактур і забарвлень.

При комбінованому застосовуються поєднання декількох видів матеріалів відразу. При використанні алюмінієвого профілю заповнення може бути розрідженим, так і суцільним, в залежності від уподобань замовника. Заповнення може бути навіть дерев'яним, воно виглядає стильно та естетично.

Чому у нас вигідно купити розпашні ворота?

Розрахувати вартість розпашних воріт допоможуть вам фахівці, які готові надати клієнтові повну консультацію з приводу вибору і покупки виробів. Менеджери компанії готові підібрати для вас якісну автоматику для розпашних воріт, яка також вплине на кінцеву ціну. На вартість покупки впливає наявність акцій і знижок, за рахунок яких ви можете заощадити на придбанні товару в Чернівцях.

Наша компанія пропонує вам замовити високоякісні ворота з доставкою та подальшою їх установкою. У нашому магазині можна підібрати різні варіації з автоматикою або без. Не всі моделі оснащені автоматичним механізмом, можливість його монтажу уточнюється при замовленні.

На сайті є система для розрахунку вартості розпашних воріт, калькулятор дозволяє прописати найактуальніші фактори та уточнити кінцеві розцінки на замовлення воріт від компанії «Маркет Воріт».

Калькулятор вартості

You are a bot! Go away!