Закрыть
Зв'язатися з нами

За допомогою даного контактного формуляра, Ви можете звязатися з менеджером фірми МАРКЕТ ВОРІТ. Для якісної та ефективної обробки Вашого запиту, будь ласка, заповніть нижче наведений формуляр.

Ваше ім'я
Контактний телефон
Ваша електронна пошта
Коментар
Введите код с картинки

Стандартні розміри розпашних воріт

Дізнайтеся про стандартні розміри розпашних воріт. Зробіть замовлення прямо зараз і купіть в Чернівцях якісні ворота комфортних для вас розмірів!

При покупці воріт виникає питання, а які стандартні їх розміри, як зробити замовлення, щоб розміри конструкції розпашних воріт підходили під ваші умови їх експлуатації.

Конструкція розпашних воріт

Воротні конструкції не доставляють складнощів при установці. Це досить простий варіант, що володіє досить комфортною вартістю і довгими термінами служби. Для їх правильного функціонування механізм оснащують фіксаторами або автоматикою, щоб подбати про зручність виїзду з двору. В магазині «Маркет Воріт» можна купити розпашні ворота високої якості, різної конфігурації та за вигідною ціною.

Для зведення конструкції розпашних воріт важливо розуміти, скільки потрібно матеріалів, якими повинні бути розміри воріт для монтажу. Для цього потрібно максимально правильно зробити виміри майбутніх воріт перед їх купівлею та установкою, врахувати фурнітуру, з'ясувати розміри проїзду та інші фактори.

Від розрахунку залежить вибір комплектуючих, полотна, автоматики. Причому, спочатку визначаються розміри, і тільки потім робиться замовлення і покупка всього іншого оснащення.

Як правильно зробити заміри розпашних воріт

Для розрахунку довжини майбутніх воріт враховують розміри отвору. Вона розраховується з урахуванням використання в'їзду, розмірів наявної машини. Більшість домовласників вибирають стулки на 4 м, але зазвичай в заводській конфігурації можна знайти консолі довжиною від 4 до 7 м, це стандартна конструкція розпашних воріт, яка в більшості випадків купується замовниками.

Але навіть при відстані 4 метри будь-який транспорт буде спокійно проїжджати у двір. Для побутових домашніх потреб таких воріт буде достатньо. Але для гаражів і об'єктів промислового призначення варто підбирати варіанти з більш довгою рейкою.

Широкий проїзд встановлюється на вузькій вулиці, де у власників автотранспорту виникають проблеми з заїздом у двір. У такій ситуації збільшений проїзд допоможе застосувати маневри для безпечного заїзду на територію будинку. Для стандартного проїзду в 4 м варто підібрати шестиметрову консоль, загальна довжина рейки збільшується в півтора рази.

Фурнітура для розпашних воріт

Оптимальний розмір – від 4 до 5 м. Занадто великі розміри стулок вимагають встановлення більш потужного приводу для розпашних воріт за рахунок необхідності перенесення великої ваги металу. Чим ширше стулки, тим більше вони мають вагу, тим міцніше буде фурнітура.

Параметри конструкції розраховуються так:

  • На ворота масою до 300 кг підбираються балки з сталевих листів товщиною 5 мм і металопрофілем 6х7 см;

  • На вагу близько 700 кг потрібні листи товщиною від 5 мм і більше, з профілем 8,5х5 см;

  • вага більше 800 кг вимагає застосування сталі товщиною від 12 мм і профілю 17х18 см.

Якщо вага мотора для розпашних воріт становить 200-300 кг, береться привід потужністю до 300 Вт. При вазі 300-600 кг береться механізм на 300-400 Вт. Вага більше 800 кг зажадає монтажу пристрою потужністю не менше на 500 Вт.

Як вибрати оптимальні розміри розпашних воріт

Для розпашних воріт конструкція повинна бути розрахована з урахуванням:

  • Розмірів направляючої рейки, які збігаються з довжиною стулки;
  • Шириною проїзду;

  • Експлуатації.

При виборі довжини стулки важливо не помилитися, у разі виникнення проблем, вам доведеться або урізати довжину рейок, або замовляти балку довше. Якщо отвір буде більше хоча б на 1 см, краще буде замовити консоль інших розмірів.

Щоб точно визначитися з розмірами, можна вбити кілочки і спробувати проїхати на своєму автомобілі між ними. Довжину і висоту також розраховують з урахуванням кількості стулок – двостулкові моделі мають дещо інші параметри.

Зверніться до наших фахівців, які проведуть для вас консультацію і підкажуть, які розпашні ворота краще вибрати. При підборі враховуються і зовнішні матеріали, і внутрішні, які застосовуються для заповнення. Найбільш легкий – це профнастил, важкий – листова сталь, між ними лежить деревина зі своєю середньою масою.

В нашому магазині в Чернівцях ви можете замовити розпашні ворота будь-якої конфігурації і ваги, з урахуванням найбільш комфортної для вас вартості та сировини. Для обраних моделей ви також можете придбати комплект автоматики для розпашних воріт.

You are a bot! Go away!