Закрыть
Зв'язатися з нами

За допомогою даного контактного формуляра, Ви можете звязатися з менеджером фірми МАРКЕТ ВОРІТ. Для якісної та ефективної обробки Вашого запиту, будь ласка, заповніть нижче наведений формуляр.

Ваше ім'я
Контактний телефон
Ваша електронна пошта
Коментар
Введите код с картинки

Автоматичні секційні ворота

З кожним роком популярність автоматичних воріт зростає. Їх все більше використовують як в приватних секторах, так і в промислових зонах. Вони значно спрощують процес їх експлуатації і економлять час. До того ж, використання автоматичних воріт має ряд переваг.

По-перше, вони забезпечують надійний захист: в їх комплектацію входить захист від розриву пружин і тросів. Наступною перевагою вважається комфорт, який відчувають всі власники воріт такого типу. Ворота комплектуються автоматикою російських таі італійських виробників. Існує кілька видів гаражних воріт, серед яких найбільш поширеними є секційні ворота, які використовуються для входу в гараж. Такі ворота відрізняються своєю конструкцією та унікальним складним механізмом.

Особливістю секційних воріт є полотно, яке має поділ на секції. Ці секції кріпляться між собою за допомогою міцних петель, які забезпечують міцне з'єднання та еластичність руху. При відкритті отвору такі ворота заїжджають під стелю, за спеціально встановленими напрямних. Тобто, у відкритому стані полотно знаходиться під стелею і розташоване паралельно йому. Завдяки такому типу ворітної конструкції можна заощадити багато місця, як всередині, так і зовні приміщення. Саме тому найчастіше їх використовують в невеликих приміщеннях.

Секційні ворота можна розділити на два типи, залежно від їх конструкції:

Перший тип воріт має пружини розтягування. Такі ворота призначені для використання в побутових цілях і розраховані на 10 тисяч циклів.

У другому типі використовується механізм з торсійними пружинами. Даний тип призначений для використання на підприємствах і промислових об'єктах і розрахований на використання в високоінтенсивному режимі.

Секційні ворота не є предметом розкоші, так як вони мають досить доступну ціну і володіють надійними якостями. Також ними легко можна керувати за допомогою пульта або ж вручну. Для виготовлення полотна використовують сучасні сендвіч-панелі. Відрізняються секційні ворота прекрасними герметизуючими та теплоізоляційними функціями. Такі ворота використовують навіть на промислових підприємствах.

Як і всі інші види воріт, їх можна робити під замовлення, в залежності від розміру отвору, який потрібно закрити і від режиму використання. Звернувшись в компанію «Маркет Воріт» Ви можете отримати консультацію фахівців. Також ми гарантуємо якісне виготовлення конструкцій воріт.

You are a bot! Go away!