Закрыть
Зв'язатися з нами

За допомогою даного контактного формуляра, Ви можете звязатися з менеджером фірми МАРКЕТ ВОРІТ. Для якісної та ефективної обробки Вашого запиту, будь ласка, заповніть нижче наведений формуляр.

Ваше ім'я
Контактний телефон
Ваша електронна пошта
Коментар
Введите код с картинки

Монтаж секційних гаражних воріт

Секційні гаражні ворота - це ще один тип воріт, який користується популярністю у тих людей, які піклуються про збереження свого автомобіля. Такий тип воріт, є відмінним рішенням, який дозволяє вирішити як дизайнерські проблеми, так і питання економії місця.

Секційні ворота являють собою модульну систему, яка складається з направляючих рейок, полотна, в яке входять композитні панелі та утеплюючий шар, різних пружинних механізмів, замків і автоматичних систем.

Відкривають і закривають такі ворота за допомогою дистанційного пульта управління. Завдяки такій конструкції воріт, вдається максимально ефективно використовувати простір і забезпечувати практично повну ізоляцію приміщення від негативного впливу навколишнього середовища.

Монтаж таких воріт не тягне за собою будь-яких складнощів, але тут потрібно дотримуватися чітких вимог, щодо необхідних розрахунків. Особливо складні інструменти, при виконанні робіт такого типу, також не використовуються, можна обійтися дрилем зі свердлами, молотком, гайковим ключем і пасажами, додатково знадобиться рулетка та рівень.

Перше, що потрібно зробити - це провести всі необхідні розрахунки і визначити глибину установки системи. Також необхідно забезпечити чіткість геометричних ліній всіх поверхонь.

Варто переконатися, що стіни досить міцні і зможуть витримати вагу рамної конструкції. І тільки після цього можна приступати до першого кроку монтажу гаражних воріт. Спочатку наноситься розмітка, за якою будуть виставлятися всі направляючі і кріплення. А далі здійснюється складання полотна, починають її від нижньої панелі і рухаються вгору. Дуже важливо простежити, щоб все було виставлено гранично чітко, і ніде не спостерігалося навіть найменших зазорів. Усунути такі огріхи не можна монтажною піною або шпаклівкою.

Якщо всі підготовчі роботи виконувати правильно, то сам монтаж ворітної конструкції забере не багато часу. Загальна витрачений час на збірку і установку воріт разом з автоматикою не перевищуватиме чотирьох годин.

 

Ну а якщо Ви, все ж, зважитеся довірити цю справу професіоналам, то компанія «Маркет Воріт» зробить все на найвищому рівні і за прийнятною ціною.

 

 

 

 

You are a bot! Go away!