Закрыть
Зв'язатися з нами

За допомогою даного контактного формуляра, Ви можете звязатися з менеджером фірми МАРКЕТ ВОРІТ. Для якісної та ефективної обробки Вашого запиту, будь ласка, заповніть нижче наведений формуляр.

Ваше ім'я
Контактний телефон
Ваша електронна пошта
Коментар
Введите код с картинки

Відкатні ворота - вдале рішення для вашого будинку.

Одним з найважливіших екстер'єрних елементів будь-якого будинку є ворота. І тому до них пред'являються досить високі вимоги. Вони повинні мати просту конструкцію, і при цьому забезпечувати своїм господарям зручність використання і збереження майна. Також дуже важливо, щоб ворота легко і безпечно відкривалися, добре захищали від зломів, а також не піддавалися негативному впливу різних кліматичних умов.

Зараз, на ринку можна знайти зсувні ворота, як від закордонного, так і від вітчизняного виробника. Альтернативним варіантом вважаються ворота зібрані з імпортних комплектуючих.

Імпортні товари користуються набагато більшим попитом. Адже ми звикли, що закордонне, в більшості випадків, означає якісне. Але вітчизняні виробники від них не відстають, і пропонують ворота з більш товстим полотном за хорошими цінами.

Одними з найпопулярніших воріт на ринку є відкатні вуличні ворота. Вони часто встановлюються при в'їзді в приватні або заміські будинки. Також їх широко використовують на різних підприємствах, заводах і цехах.

Пристрій таких воріт досить простий. Відкатні ворота являють собою одну велику за площею стулку, яка рухається в площині паралельныї забору. Рух відбувається за рахунок каретки, на якій розташовані ролики, по спеціальній рамі.

Встановити такі ворота, як і будь-які інші, можна двома способами. Першим способом є установка воріт власними силами. Для цього достатньо лише обзавестися потрібним інструментом і бажанням, а також розібратися в конструкції воріт.

Другим способом установки можна вважати монтаж воріт фірмою, яка надає такі послуги. Перевагою такого способу є можливість замовлення воріт за індивідуальним дизайном та параметрам. До того ж, фірма, яка займалася установкою, несе повну відповідальність за їх якісну експлуатацію і надає вам гарантії. Все що від вас вимагається, в цьому випадку, це регулярно і правильно доглядати за воротами і їх механізмом.

Догляд за відкатними воротами також не складає особливої складності. Раз на рік необхідно змащувати всі замки і рухомі частини, а при забрудненнях їх потрібно просто помити.

Ще однією комплектуючою відкатних воріт є автоматика для них. З її допомогою можна спростити процес відкривання і закривання воріт, особливо це актуально у випадках, коли у воріт досить велике полотно, і вручну справлятися з ними дуже незручно. А так, на допомогу вам прийде невеликий дистанційний пульт. При цьому, людина зможе їх відкривати в непередбачених ситуаціях, наприклад в разі вимкнення електропостачання.

Такі ворота досить універсальні, економлять місце і мають доступну ціну.

 

 

 

 

You are a bot! Go away!