Закрыть
Зв'язатися з нами

За допомогою даного контактного формуляра, Ви можете звязатися з менеджером фірми МАРКЕТ ВОРІТ. Для якісної та ефективної обробки Вашого запиту, будь ласка, заповніть нижче наведений формуляр.

Ваше ім'я
Контактний телефон
Ваша електронна пошта
Коментар
Введите код с картинки

Вирішили побудувати гараж самостійно?

 

 

 

 

Кількість машин на дорозі з кожним роком тільки зростає. Разом з цим зростає і потреба в місцях, де ці машини можна залишати, тобто в гаражах. Тому, чим далі, тим більше з'являється умільців, які готові робити гараж власними руками. Професійні будівельники кажуть, що це зовсім не складно і дуже економно. Адже за підрахунками, вартість самих будівельних робіт складає близько 60 відсотків від загальної суми витрат. Єдине, на чому заощадити не вдасться, це на часі, витраченому на підготовку до робіт, та їх виконанні. Спорудження гаража, як і будь-якою іншого будівлі, дуже трудомісткий процес, і до цього потрібно бути готовим.

Першим ділом, необхідно придумати і скласти детальний план майбутньої споруди. У проекті потрібно врахувати всі дрібниці та нюанси, щоб у майбутньому не зіштовхуються з проблемами поганого і незручного планування. Головне не забути про тип фундаменту, про його габарити, різні особливості конструкції покрівлі та воріт, наявність систем вентиляції, опалення, водовідведення, підвалу і додаткових приміщень.

Далі, варто вибрати, який саме матеріал, Ви будете використовувати для будівлі. Це може бути піноблок, цегла, конструкції ЗБВ, дерево або шлакоблок. Після чіткого визначення цих двох факторів, Вам стане набагато зрозуміліше як же будувати гараж своїми руками. Найпоширенішим варіантом фундаменту є стрічковий тип фундаменту, так як він вважається найбільш економічною конструкцією. В якості покрівлі, досить виправдане використання металочерепиці. Також варто подбати про спецтехніку, яка значним чином полегшить облаштування фундаменту, про спеціальні інструменти, якісні матеріали, такі як щебінь, пісок, цемент, арматура. Звичайно ж, що такий проект практично неможливо виконати поодинці, тому доведеться знайти собі кілька людей для підсобних робіт. Важливим етапом підготовки будівництва є перевірка характеру грунту, чи немає там близько розташованих підземних вод або карстових пустот, при наявності таких факторів монолітне будівництво краще не використовувати.

Ворота для гаража краще вибирати виходячи з їх технічних характеристик, ваших вимог до їх функціонування і наявності вільного простору. Звернувшись до компанії "Маркет Воріт" Вам буде запропоновано великий вибір різних типів гаражних воріт і комплектуючих до них. Також, наші консультанти допоможуть Вам практичними порадами по кожному з поставлених запитань.

 

 

 

 

 

 

 

 

You are a bot! Go away!