Закрыть
Зв'язатися з нами

За допомогою даного контактного формуляра, Ви можете звязатися з менеджером фірми МАРКЕТ ВОРІТ. Для якісної та ефективної обробки Вашого запиту, будь ласка, заповніть нижче наведений формуляр.

Ваше ім'я
Контактний телефон
Ваша електронна пошта
Коментар
Введите код с картинки

Установка і монтаж автоматики для воріт своїми руками

Збираючись власноруч встановити автоматику для гаражних воріт, Ви нічим сильно не ризикуєте. Особливо якщо Ви і так дружите з електротехнікою. До того ж, зараз, всі автоматичні системи продаються з докладною інструкцією установки та експлуатації. Саме цей документ допомагає змонтувати все грамотно.

Основою швидкого і коректного монтажу є правильно обраний тип механізму. Для кожного виду воріт він різний, також на вибір впливають різні характеристики і фактори, до них відносяться: вага стулок воріт, інтенсивність їхньої роботи, метраж пройми, яку необхідно перекрити, можливість установки додаткових пристроїв і кліматичні умови в тому чи іншому регіоні.

До основних деталей гаражних автоматичних систем відносяться силові приводи, за допомогою яких ворота закриваються, блок управління, сам двигун, упори, монтажні деталі, сигнальний пристрій, фотоелементи і пульт управління.

Більш сучасні моделі автоматичних систем встановлюються своїми руками взагалі без проблем. Існує така закономірність, ніж сучасніше і якісніше система, тому простіше вона при збиранні та установці.

Про встановлення автоматичних систем гаражних воріт слід подбати заздалегідь, ще на етапі будівництва вхідного отвору. Адже до автоматики ведуть електричні дроти, які потрібно ховати в спеціальних кабельних каналах, те ж саме відноситься і до блоку живлення фотоелементів, які слід покласти в отвір, а потім залити бетоном.

Найголовнішим етапом при установці автоматичних гаражних воріт є етап, на якому встановлюється двигун, який слід прикріпити до внутрішньої сторони воріт. Це проводиться використовуючи заставну пластину, зубчасті рейки, кронштейни, і профільні труби. Всі лінії потрібно підключити до плати двигуна. Далі необхідно під'єднати антенний кабель і фотоелементи до блоку управління.

Якщо ж Ви, все таки, побоюєтеся зробити помилку, то краще вдатися до допомоги професіоналів. Компанія Маркет Воріт з великим задоволенням допоможе Вам з усіма необхідними консультаціями і з самою установкою автоматичних систем управління гаражними воротами. 

You are a bot! Go away!