Закрыть
Зв'язатися з нами

За допомогою даного контактного формуляра, Ви можете звязатися з менеджером фірми МАРКЕТ ВОРІТ. Для якісної та ефективної обробки Вашого запиту, будь ласка, заповніть нижче наведений формуляр.

Ваше ім'я
Контактний телефон
Ваша електронна пошта
Коментар
Введите код с картинки

Утеплення гаражних воріт

Кожен, хто будує собі гараж і купує ворота в нього, в першу чергу повинен подумати про утеплення даної конструкції. Адже утеплення служить хорошим інструментом, який допомагає зберігати гарний стан транспортного засобу і створювати найбільш комфортний мікроклімат в приміщенні. У гаражі, де тепло і туди не затікає вода, автомобіль не буде піддаватися корозійним процесам, які значною мірою можуть зіпсувати як його зовнішній вигляд, так і якість його роботи.

 

 На сьогоднішній день, утеплення гаражних воріт є справою досить не складною, і тому кожен автолюбитель може виконати її самостійно. Єдине, що необхідно тут, це чітке виконання всіх вимог і послідовності. З чого ж почати?

 

Перше, за що необхідно взятися - це вибрати, відповідний типу ваших воріт, утеплювальний матеріал. Наступним кроком буде проведення всіх необхідних розрахунків. Далі потрібно буде ізолювати конструкцію від надходження повітря зовні.

 

Існує кілька фактів, які впливають на складність і послідовність утеплювальних робіт, саме їх потрібно і враховувати при підготовці. Перше, це конструкція самих воріт, адже вони можуть бути розсувні, розпашні або секційні. Другим фактором є матеріал, з якого виготовлені ворота. Ну і останній, але не менш важливий фактор це ваші обмеження стосовно виділеного бюджету.

 

Отже, приступаючи до утеплення, перше, що потрібно зробити - це змонтувати решітку на внутрішній стороні гаражного полотна. Якщо полотно дерев'яне, то на нього слід закріпити металеві прути. При металевому полотні потрібно змайструвати конструкцію з дерева і прикріпити її за допомогою саморізів. Наступним кроком між планками прокладається пінопласт або мінеральна вата.

 

Вибір утеплювального матеріалу залежить від ваших уподобань, адже кожен з них має свої переваги і недоліки. Мінвата, наприклад, практично не запалюється, але досить вразлива до вологи. А пінопласт, з точністю навпаки, абсолютно не боїться води, але легко запалюється. При цьому всьому, якщо підійти до справи з професіоналізмом, то можна домогтися гарних і безпечних результатів.

 

Далі, на утеплювач слід покласти лист картону, фанери, ОСП або ж тонкі дошки. Якщо вибір припав на дошки, то їх необхідно обробити спеціальним антигрибковим розчином. По закінченню настановних робіт слід загерметизувати всі стики, а по периметру воріт прокласти каучукову або силіконову стрічку.

 

Якщо всі роботи були виконані вірно, то можна Вас привітати, адже тепер Ви володар теплого та сухого гаража.

 

 

 

 

You are a bot! Go away!