Закрыть
Зв'язатися з нами

За допомогою даного контактного формуляра, Ви можете звязатися з менеджером фірми МАРКЕТ ВОРІТ. Для якісної та ефективної обробки Вашого запиту, будь ласка, заповніть нижче наведений формуляр.

Ваше ім'я
Контактний телефон
Ваша електронна пошта
Коментар
Введите код с картинки

Усі профілі виготовлені зі сталі

При купівлі та встановлення секційних воріт, а також прохідних дверей іншого типу, одним із найосновніших критеріїв є їх надійність.

Кожен власник свого майна повинен бути до кінця впевнений, що паркан і ворота здатні з високою надійністю захистити територію, а також прослужити досить тривалий період часу.

Компанія «Маркет Воріт» гарантує максимальну міцність і відмінну надійність конструкції секційних воріт, які пропонуються всім клієнтам. Кожному покупцеві, хто задався питанням встановлення воріт, варто звернути увагу на їх характеристики. Абсолютно всі профілі цих воріт виконані з якісної сталі, товщина якої у всіх елементах конструкції становить не менше 1,5 мм. Вся конструкція має міцні профілі та комплектуючі з однаковим шаром в 20 мкм.

Також в конструкції присутній нижній ущільнювальний профіль, який здатний компенсувати всі нерівності підлоги. Всі ущільнення виконані за високими стандартами якості з термоеластопласту. Вони не втратять своєї еластичності в температурному діапазоні від - 40 до +60 градусів С.

Завдяки якісним матеріалам, новим інноваційним конструкціям, секційні ворота, які доступні в продажу від компанії «Маркет Воріт», володіють найвищим рівнем надійності. Також за оцінками фахівців такі ворота дуже довговічні і максимально безпечні у використанні. Запас міцності таких секційних воріт на 65% вище, ніж в інших типових моделях. Такі показники запобігають передчасному і швидкому виходу з ладу таких механічних конструкцій. Такі ризики мінімальні навіть у випадках тривалої і неправильної експлуатації вхідних воріт і хвірток.

Поділитися статтею:

You are a bot! Go away!