Закрыть
Зв'язатися з нами

За допомогою даного контактного формуляра, Ви можете звязатися з менеджером фірми МАРКЕТ ВОРІТ. Для якісної та ефективної обробки Вашого запиту, будь ласка, заповніть нижче наведений формуляр.

Ваше ім'я
Контактний телефон
Ваша електронна пошта
Коментар
Введите код с картинки

Гаражні ворота. Якими вони бувають?

Захист гаража - це завдання кожного власника такого майна. У приміщеннях гаражного типу можуть знаходитись автомобілі, габаритні та негабаритні цінні речі.

Саме тому потрібно обов'язково встановити надійні гаражні ворота, які зможуть зробити будь-який гараж максимально надійним

Якими бувають види конструкцій воріт?

Є кілька типів таких конструкцій для гаражів, які володіють високим ступенем надійності і легкості в експлуатації.

Ворота розпашного типу є вже багато років одним з найпопулярніших видів комірних конструкцій. Як правило, їх відкривають вручну, за допомогою ключа.

Варто обов'язково врахувати те, що буде потрібно місце перед гаражем для відкриття таких воріт. Оскільки вони не є автоматичними і відкриваються вручну, є одними з найдешевших варіантів.

Що стосується секційних воріт, вони є особливими. Секції, з яких складається конструкція кришки воріт, просто складаються уздовж стелі гаража. Такий вид воріт дуже ергономічний і зручний у використанні.

Складні ворота володіють особливістю складатися в «гармошку». Це дуже зручно і економить багато місця. Такі ворота можуть складатися горизонтально і вертикально. Такий тип гаражних воріт вважається одним з найбільш функціональних. Механічна конструкція, за допомогою якої управляються такі ворота, працює відмінно при великому діапазоні температур і не зношується дуже довгий час.

Відкатні гаражні ворота також популярний вид. Вони використовуються і встановлюються у разі наявності вільного місця, куди зможуть зрушуватися дверні стулки. Відкриття відбувається за допомогою пульта, який забезпечує відкриття гаража.

Також варто звернути увагу на рулонні ворота, які встановлюються, як правило, в заміських будинках. Мають в своїй конструкції вал, на який намотується матеріал з якого складається дверцята воріт. Оскільки матеріал є не дуже міцним, дані ворота трохи поступаються іншим по надійності.

Всі ворота, які пропонує «Маркет Воріт» оснащені найнадійнішими системами, які захистять Ваш гараж. Заходьте в наш Інтернет-магазин, щоб вибрати найкращий варіант Ваших сучасних воріт.

Поділитися статтею:

You are a bot! Go away!