Закрыть
Зв'язатися з нами

За допомогою даного контактного формуляра, Ви можете звязатися з менеджером фірми МАРКЕТ ВОРІТ. Для якісної та ефективної обробки Вашого запиту, будь ласка, заповніть нижче наведений формуляр.

Ваше ім'я
Контактний телефон
Ваша електронна пошта
Коментар
Введите код с картинки

Ворота з дистанційним керуванням

Дистанційне керування воротами - зручна функція, яка забезпечить можливість відкривати стулки без виходу з машини чи будинку. Залежно від поставлених завдань застосовується дротовий або бездротовий пульт.

Останній варіант особливо зручний при облаштуванні приватних будинків, заміських садиб, дач і подібних об'єктів. Для промислових майданчиків і комерційних об'єктів частіше застосовують дротові пульти або контрольно-пропускну систему. Подібні ворота з дистанційним управлінням в Україні можна зустріти в багатьох складських комплексах і на закритих територіях підприємств.

Дистанційне керування передбачає обов'язкову наявність автоматики і центрального блоку управління. До останнього елемента підключаються приводи, всі необхідні датчики і приймачі сигналів з пульта. Можливе одночасне підключення декількох пультів, що зручно в приватних будинках, де воротами користується кілька людей. У компанії «Маркет Воріт» можна купити дистанційне керування воротами у вигляді окремого модуля або всю систему управління цілком з автоматикою.

Елементи воріт з дистанційним управлінням

Воротна конструкція. Дистанційним керуванням можна оснастити разпашні, відкатні, ролетні ворота.

Система датчиків. Основні датчики входять в систему безпеки воріт, яка передбачає захист майна та людей у момент закривання або відкривання стулок.

Блок керування. Електронний модуль, який відповідає за обробку отриманих сигналів від датчиків і пульта управління з подачею відповідних команд на моторизовані приводи.

Пульт керування. Може бути дротовим або бездротовим. Програмується під певні завдання, і прив'язується до конкретного блоку управління. Сигнал від пульта на блок передається в зашифрованому вигляді, що забезпечує високий захист від злому системи третіми особами.

Можливості системи

Стандартні ворота з дистанційним управлінням припускають можливість відкривання і закривання в безпосередній близькості від воріт (приймачів сигналу). Більш просунуті сучасні системи можуть бути включені в комплекс «розумний будинок», входити в систему безпеки або ними можна керувати через мережу інтернет. У побутовому секторі найбільш актуальним варіантом є модуль з керуванням через інтернет, який дозволяє відкривати ворота з будь-якої точки світу. Наприклад, перебуваючи на роботі, ви зможете впустити на подвір'я кур'єрів, які привезли будівельні матеріал і закрити ворота після розвантаження, не перебуваючи безпосередньо на об'єкті. Аналогічні можливості забезпечує дистанційне керування воротами гаража з підключенням до мережі інтернет.

You are a bot! Go away!