Закрыть
Зв'язатися з нами

За допомогою даного контактного формуляра, Ви можете звязатися з менеджером фірми МАРКЕТ ВОРІТ. Для якісної та ефективної обробки Вашого запиту, будь ласка, заповніть нижче наведений формуляр.

Ваше ім'я
Контактний телефон
Ваша електронна пошта
Коментар
Введите код с картинки

Автоматика виробник COMUNELLO (Італія)Перейти до перегляду
ЗНИЖКА!
comunello-automation-limit_500_5m-02

Автоматика виробник COMUNELLO (Італія) Limit 500 KIT (4,25м)

700 €
Перейти до перегляду
ЗНИЖКА!
comunello-automation-limit_500_5m-02-(1)

Автоматика виробник COMUNELLO (Італія) Limit 500 KIT (5,25м)

710 €
Перейти до перегляду
ЗНИЖКА!
comunello-automation-limit_500_5m-02-(2)

Автоматика виробник COMUNELLO (Італія) Limit 600 KIT (6,25м)

880 €

Автоматичні шлагбауми COMUNELLO - продукція італійського виробника, який пропонує виключно надійні і передові рішення для об'єктів промислового, комерційного та побутового сектора. Ціна даних виробів представлена в середньому сегменті ринку, однак, дозволяє отримати максимально високу експлуатаційну довговічність і ресурс всіх деталей.

Компанія «Маркет Воріт» пропонує якісні шлагбауми Комунелло з офіційною гарантійною підтримкою по всій території України. Кожен покупець може замовити тільки обладнання або компоненти системи, а також купити конструкцію «під ключ» з установкою, регулюванням і підключенням до централізованої системи управління.

Особливості та різновиди

Шлагбауми COMUNELLO представлені в Україні двома найбільш популярними моделями, які забезпечують можливість безперебійної роботи по перекривання отворів різної ширини. Так, каталог включає наступні моделі:

  • LIMIT 500. Розрахована на роботу зі стрілою до 5,25 метрів. Редуктор забезпечує крутний момент 100 Нм, і піднімає стрілу за 3,5 секунди.
  • LIMIT 600. Шлагбаум виконаний на базі електродвигуна потужністю 150 Вт, який передає зусилля через редуктор. Даний механізм має відмінне від попередньої серії передавальне число, що дозволило добитися більш високого крутного моменту (300 Нм) для підняття стріли довжиною до 6,25 м. При цьому дещо знизилася швидкість підняття, яка склала до 5 секунд.

Інтегрований в тумбу блок управління дозволяє індивідуально налаштовувати функціональність шлагбаума. Можливе самостійне регулювання, а підсумкові показники багато в чому визначає довжина стріли. Підключення можна виконати самостійно, що детально описує інструкція (в заводському комплекті), а обслуговування краще довірити ліцензованим професіоналам.

Виробник Comunello

Італійський виробник пропонує користувачеві лаконічний модельний ряд, в якому можна підібрати і купити шлагбауми для більшості комерційних і побутових об'єктів. Ціна обладнання входить в середній сегмент, а якість не поступається більш дорогим аналогам. Тому сприяє ретельно відпрацьований пристрій всіх механізмів, що підтверджують відгуки багатьох користувачів.

Бренд представлений на сайті в повному асортименті, в тому числі можна підібрати автоматику для воріт різних типів. На сайті є всі фото шлагбаумів і комплектуючих, а також інформація і технічні дані кожної моделі окремо. У місті Чернівці є представництво нашого магазину, де можна отримати фахову консультацію і вибрати оптимальний шлагбаум для необхідних завдань.

 

більше

You are a bot! Go away!