Закрыть
Зв'язатися з нами

За допомогою даного контактного формуляра, Ви можете звязатися з менеджером фірми МАРКЕТ ВОРІТ. Для якісної та ефективної обробки Вашого запиту, будь ласка, заповніть нижче наведений формуляр.

Ваше ім'я
Контактний телефон
Ваша електронна пошта
Коментар
Введите код с картинки

Автоматика виробник AN-MOTORS (Беларусь)Перейти до перегляду
0acb9da630e76feafb4e1a492bf1d063f270cacf

Автоматика виробник AN-MOTORS (Беларусь) ASB 6000 СТРІЛА 4 М

538 €
Перейти до перегляду
ЗНИЖКА!
0acb9da630e76feafb4e1a492bf1d063f270cacf

Автоматика виробник AN-MOTORS (Беларусь) ASB 6000 СТРІЛА 5 М

548 €
Перейти до перегляду
ЗНИЖКА!
0acb9da630e76feafb4e1a492bf1d063f270cacf

Автоматика виробник AN-MOTORS (Беларусь) ASB 6000 СТРІЛА 6 М

583 €

Шлагбауми АН Моторс - розробка білоруського виробника, який поставляє на ринок продукцію в оптимальному співвідношенні «ціна-якість». Все обладнання спроектовано з урахуванням регіональних кліматичних і експлуатаційних особливостей, завдяки чому автоматичні шлагбауми AN Motors забезпечують функціональність з повноцінним збереженням ресурсу деталей круглий рік.

«Маркет Воріт» пропонує придбати автоматичні шлагбауми АН Моторс з підтримкою офіційної гарантії, доставкою і повноцінним супроводом об'єкта, навіть, після закінчення гарантійних зобов'язань виробника.

Відмінні особливості

Каталог виробника включає моделі, призначені для роботи зі стрілою різної максимальної довжини. Найбільш затребуваним є шлагбаум ABS6000, який здатний перекривати проїзди шириною до 6-ти метрів. Серед особливостей всієї лінійки даного обладнання можна відзначити:

  • Наявність шлагбаумів з правостороннім і лівостороннім виконанням.
  • Електродвигуни виконані з примусовим повітряним охолодженням.
  • Допустима інтенсивність експлуатації в межах 70-100%.
  • Універсальний редуктор забезпечує високий крутний момент до 200 Нм.

Автоматичні шлагбауми АН Моторс з заводу укомплектовані всім необхідним для легкого монтажу. У стандартному комплекті є механізм приводу з інтегрованим блоком управління і приймачем бездротових сигналів, рейка стріли відповідної довжини з опорою і заглушкою, а також пара брелоків бездротових пультів і докладна інструкція. Щоб отримати повнофункціональний шлагбаум AN Motors необхідно буде додатково купити сигнальні лампи, фотоелементи (датчики) і світловідбваючу стрічку для стріли. Також в Україні можна додатково придбати пульти, так як характеристики блоку управління дозволяють запрограмувати до 256 пультів.

Виробник заздалегідь позбавив користувача від складних регулювань, і постачає продукцію з уже відрегульованим положенням стріли. При монтажі важливо враховувати той факт, що шлагбауми AN Motors призначені для живлення від мережі 230В, а довжина стріли не повинна перевищувати встановлений для конкретної моделі максимум.

більше

You are a bot! Go away!